Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyáson kivül lehet bajom?

Fogyáson kivül lehet bajom?

Figyelt kérdés
Mostanában nincs étvágyam a meleg és a lelki okok miatt kiszámoltam kiváncsiságból átlag napi hány kalóriát eszem és kb 300-500(jól számoltam) egy adag 50g van ilyen mérőnk gabona pehely meg maximum egy joghurt. Sajnos ennél több nem megy. 2 hétig még biztos így fog menni.. nagyon sokat fogyok így szeptemberig? Mert olvastam, van aki fogyokurának használja az ilyesfajta nem evést de én nem szándékosan csinálom, és sajna falás rohamok sem kisértenek
2020. aug. 13. 05:31
 1/5 Pekka ***** válasza:
Ha megfelelő mennyiségű vizet is iszol, akkor komoly bajod nem lesz. Na de miért a "Számítástechnika" kategóriában szerepel a kérdés???
2020. aug. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon sokat fogyok így szeptemberig? "


Attól függ mennyi idős vagy, fiú vagy lány, milyen gyors az anyagcseréd... de szerintem heti 1-1,5 másfél kilót minimum.


Arra figyelj, hogy legalább változatosan egyél, ha csak keveset is.

2020. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elnéztem a kategoriát. Koszi a valaszokat tovabbi szep napot! ♡
2020. aug. 13. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Semmi bajod nem lesz, sőt, nagy löketet adsz az egészségednek.
2020. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válasz Windows 7
2020. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!