Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassan négy hónapja fogyózok...

Lassan négy hónapja fogyózok .17 kg fogytam,150 kg-ból. Mikor lesz már látványosabb a fogyásom mert eddig a családomon kívül senki észre sem veszi?

Figyelt kérdés
Jó nem ezért csinálom de olyan jólesne pár megjegyzés . Motiválna és önbizalmat is adna.
2019. jún. 6. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Én sosem szoktam mások testsúlyváltozásaira megjegyzést tenni, mivel egyrészt annyira nem figyelem, másrészt ki tudja, miért fogyott le, lehet betegség, s arra nem szeretné, ha emlékeztetnék. Sokaknak mondták a környezetemben kisgyerekként, hogy ilyenre nem illik felhívni a figyelmet; meg sokan meg is sértődtek ilyesmire, ha megjegyezték. Az is lehet, hogy tévedsz, s akkor ciki.


Szóval a lényeg az, hogy könnyen lehet, hogy nem fogja senki sem szóba hozni a dolgot, mert ez olyan tabutéma.

2019. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Nagy dolog ám ez. Gratulálok!!!!!! Járj feszesebb cuccban, hogy észrevegyék.
2019. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 4. hónapban járok, hónap elején, csak magasabb súlyból indultam. Figyelj, most akkor magadért csinálod, vagy másokért? Ha magadért akkor kit érdekel mit mondanak mások? Én nem is akarom hogy észrevegyék, nem kell a piszkálódás.

Itt gyakorin is írta valaki, hogy egyre rosszabb amióta észreveszik nála, mert van aki 3 napos távollét után is kérdezgeti, hogy na na fogytál már fogytál már? Nem hiszem, hogy erre van szükséged. Egyébként hasznos, ha minél kevesebb ruhában pár havonta csinálsz magadról képet és összehasonlítod. látszódni fog a változás, mert nekem is látszik, de ez még nagyon kevés ahhoz, hogy mások észrevegyék, már ha te ennyire erre vágysz.

Szerintem 130 kg körül már látványos lesz , nekem olyan 120-115 körül lesz majd az, de engem nem érdekel ki tesz megjegyzést, magamért csinálom kizárólag. Én direkt nagy cuccokat hordok, ameddig nem nagyon muszáj, nadrágot se veszek. Had lógjon. Így nem annyira feltűnő a fogyás később se:)Az arcomon meg nagyon sokára fog meglátszani.

Anno egyszer sokkal kevesebb súlyfeleslegből, 100 kilóból fogytam 18 kilót ami azért látványosabb volt, a kutya se vette észre. Csak a következő 7 kg után amit nyáriszünetben fogytam. Főleg azok nem veszik észre akik minden nap látnak. A többi pedig vagy esetleg irigy a sikereidre, vagy pedig szimplán még nem feltűnő. Ne legyél türelmetlen. 150kg-ból nem fog nagyon hamar látszani. És van aki azért nem jegyzi meg, mert fél hogy megsértődsz.

2019. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem 130-at hanem 120-at akartam írni. De amúgy magasságtól is függ, és hogy hogyan oszlik el a súly a testen:) Sok sikert.
2019. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok türelmetlen egyáltalán , és nem másokért csinálom hanem elsősorban magamért és a családomért. Az egészségemért és azért , hogy több esélyem legyen arra , hogy a gyermekeimet láthassam felnőni. Nagyon magas is vagyok 180 centi így megoszlik nagyjából . Bár a hasam a legnagyobb még mindig , szülések után nagy maradt.

Köszönöm a bíztatást !😃

2019. jún. 6. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Azért 4 hónap alatt a 17 kg kicsit soknak tűnik! Túl hirtelen fogyás!


Remélhetőleg nem őrült módon fogtad vissza a kaját, tehát nem 1000 kalóriás diétát csinálsz, vagy hasonló, mert akkor sajnos izmot veszítesz, nem zsírt!

2019. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyébként gratulálok az eddigiekhez, tudom milyen nehéz...én is benne vagyok. Egyébként 17 kg az nagyon szép eredmény. Én nagyobb súlyból 3 hónap után, a 4. hónap elején 13-nál járok. Írta itt valami majom, 12-nél, hogy az nem nagy érdem, kis semmi. Hát nekem meg sokat jelent. Az ilyen lehúzó emberekkel pl nem kell törődni. Nekem 8 kg is sokat jelentett, mert ahhoz is nagyon sok változtatásra volt szükségem ami az étrendem minőségét illeti főleg, és persze a mozgás is.

Ha nem koplalva csinálod akkor nagyon jó eredmény ez. Amúgy sem minden felesleg zsír, van bőven vízveszteség is, nekem is rettenetesen sok visszatartott víz volt. A lábam pl már sokkal jobb állapotban van mióta csinálom:) Nekem csomó hormonális zavarom van, plusz anyagcserebetegség, így lassabban megy, de nem is akarom éheztetni magam. Annak csak rossz vége lenne. Sokszor próbáltam, még anno 1000 kalóriás diétát is, de borzalmasan éreztem magam. Így inkább lassabban de biztosabban csinálom:)

2019. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem éheztetem magam , normálisan csinálom.Mozgásom is megvan. Háziorvos felügyeli a fogyásom egyébként .Nincs hormonális betegségem.
2019. jún. 6. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Hu gratulálok nektek. :O

Azért ez nagy dolog.


Nekem is van egy eléggé túlsúlyos barátnőm (rajtam is van felesleg, de ő 120 kg körüli). Tudom, hogy étrendet figyeli és jár edzésekre fél éve.

Az az igazság, hogy én egyszerűen nem tudom még megállapítani, mivel az arca amúgy is vékonyabb, tokája sem akkora. Megjegyzést meg nem merek tenni még. Olyat szoktam neki mondani, hogy adott ruha jól áll rajta.

Általában én amúgy sem tudom megállapítani, hogy fogyott, hízott-e valaki. Anyum is mindig mondja, hogy hízott x kilót, hát én ugyanakkorának látom mindig.

2019. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. jún. 7. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!