Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire jó az aerobik? Mit tudok...

Mire jó az aerobik? Mit tudok vele elérni fogyáson kivűl?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha futsz, nem köpöd ki a tüdődet. (Ahogy én, amikor felmászok a harmadik emeletre. Persze a cigi nem aerobik.)
2014. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

az aerobik? semmire... testmozgás, és valakinek szórakoztató... azok űzzék csak nekem nem az...

nem erősödsz tőle nem fejleszt semmit, egyszerűen hasznos a szervezetednek mint minden testmozgás...

még fogyásra sem jó, ezt rosszul tudod... a táplálkozásod függvényében fogysz vagy hízol, a testmozgás az mindkét esetben alapnak kellene hogy legyen...

2014. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmire, a fogyás az ÉTREND kérdése nem aerobiké.
2014. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fogyás kalória deficit kérdése. Szóval ha az étrend változatlan de a mozgás mennyiség nő, akkor is lesz zsírvesztés, szóval nem hiszem, hogy csak étrend kérdése. Egyébként aerobik jó kondicionálásnak és kardiónak egy ideig, amíg hozzá nem szokik a szervezet.
2014. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogyni sem fogsz ha nem olyan az étrended..
2014. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, mit nem értesz azon hogy fogyás az kcal deficit kérdése. Hiába lehet nagyon faszályos trendi gyúrós étrended ha nem kerülsz vele kcal minuszba. És lehet hogy te csak vajaskenyeret eszel de viszont egész nap mozogsz akkor fogyni fogsz. (igen, valszeg izombol is)
2014. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!