Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ez az alkat? Életembe...

Normális ez az alkat? Életemben nem láttam még ilyen elcseszett feleslegeloszlást.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Bocsi a minőségért, de a lényeg látszik. Hogy lehet valami ilyen csúnya és elcseszett, normális ez egyáltalán? Olyan nagy (csak alul), hogy behúzni sem tudom.



2020. aug. 18. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem normális, bár genetikán múlik, hogy kin hova rakódik a felesleges zsír és jó lenne, ha hozzá fognál kevesebbet enni, többet mozogni és lefogynál.
2020. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, körte alkatnak hívják. Sajnos az arányaidon nem tudsz változtatni, minden esetre nem ártana pár kilót fogyni.
2020. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el tornázni és egészségesebben étkezni, amúgy ne utáld magad, nem vagy te csúnya ez alapján. De ha jó életmódot folytatnál helyreállna ez a számodra zavaró dolog is.
2020. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de már kb. 12 éves korom óta növöget a pocakom, ma már jóval több vagyok, de kb csak hasra hízok. Persze ha fogyok az meg sem látszik, de ha hízok egy kilót is akár, az instant hasra megy. Egy kismama megirigyelne már és elképesztően szégyenlem.
2020. aug. 18. 21:31
 5/15 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha le is fogynék, akkor mennyit kellene fogynom hogy normálisan nézzek ki? Mert a hasam lesz az utolsó állomás ahonnan lemegy a felesleg, de csont és bőr sem szeretnék lenni, vagy túl izmos. Úgy látom nálam az aranyközépút nem létezik.
2020. aug. 18. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Magasságod, súlyod?
2020. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
169cm és ~66kg. Ebből mind a mellem alatti és a térdem fölötti részen van.
2020. aug. 18. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi szokatlan nincs az alkatodban. Egyszerűen más embereket nem szoktál ilyen szögből nézni. A magasságodhoz 62 kg az ajánlott testtömeg, szerintem próbáld ki magad annyival. De ne csak az étrendre figyelj fogyáskor, mozogj is, mert nem mindegy, hogy abból a 62 kg-ból mennyi a zsír és mennyi az izom. Hidd el, csini leszel.
2020. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, hogy nem kezdek neked baromi hasznos tanácsokat nyomatni a fogyáshoz, és nem bólogatok marha sajnálkozón...szerintem aranyos, és szexi, ahogyan kinézel. Sokkal jobb, mintha lapos hasad lenne valami hatalmas seggel. Igazából nagyon nőies a hasad formája, max egy kicsit túlhangsúlyosak, de ha ennél nem hízol tovább, akkor nincs semmi baj. :)


26/F

2020. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
55-60kg-ot kellene megcéloznod, illetve mindenképpen kezd el sportolni.
2020. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!