Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ez az alkat? Életembe...

Normális ez az alkat? Életemben nem láttam még ilyen elcseszett feleslegeloszlást.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Bocsi a minőségért, de a lényeg látszik. Hogy lehet valami ilyen csúnya és elcseszett, normális ez egyáltalán? Olyan nagy (csak alul), hogy behúzni sem tudom.



2020. aug. 18. 21:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Voltam már 62kg, de nem volt jobb. Bőven 60 alá kellene mennie a súlyomnak :( Edzek otthon egy ideje és próbálok nem zabálni. Remélem le tudok fogyni, de az eddigi próbálkozásaim kudarcba fulladtak. Nem maga a felesleg zavar, hanem az eloszlása, hogy semmi nem áll jól mert a hasam kidomborodik és a melleim eltűnnek. Olyan formátlannak/alaktalannak érzem magam. Egyáltalán nem látom magam nőiesnek így.
2020. aug. 18. 21:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, és nagyon cuki! Ha nagyon zavar, akkor feszesíts, erre nagyon jó a callanetics torna, futás, egyéb torna. Azokban az időkben, még régebben, amikor engem is érdekelt, hogyan nézek ki, letettem a cigit, és felszaladt rám kb 7-8 kilo, és nekem is pocakra ment. ( 174 cm 55 kg-ról 62-63-ra híztam.) (Istenem milyen kövérnek láttam magam, ma meg 80 kiló vagyok és egy cseppet sem érdekel :) ) nylon zacskóba bújtam, vagyis a derék has részre, és így tornáztam, futottam, ugráltam.
2020. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a képen látni, hogy előrebillent a medencéd. Keress valami tartásjavító, törzsizomzat-erősítő tornát (vagy még jobb lenne, ha gyógytornász tanítana gyakorlatokat, még ha nem is jársz hozzá folyamatosan). Nem a zsír a legnagyobb baj, hanem hogy lógatod a hasad és a derekad is előrepúposodik.
2020. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőek sok hasznosat írtak. Még annyit tennék hozzá, hogy a táplálkozásodra is jobban oda kellene figyelned, mert szerintem nem csak a háj miatt ekkora a hasad.

Tehát 4 dolgot kellene tenned: 1. fogyás (55-60 kg közé), 2. edzés, főleg a has és törzs izmaira, 3. gerinctorna/gyógytorna/jóga, 4. megfelelő táplálkozás (paleót kipróbálhatnád).

Attól ne félj, hogy hirtelen túl izmos leszel :) Ahhoz rengeteget kell edzeni, és még így is hónapok, évek kellenek hozzá.

2020. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 butusbrutus ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Sajnos ilyen az alkatom. Szinte minden felesleg a hasamon látszik meg. Akármennyit edzettem eddig a hasam sosem volt lapos. Április óta kezdtem el újra sportolni és odafigyelni az étkezésre. Azóta 10 kg-t sikerült leadni. Nekem se a combom, se a fenekem nem hájas. Csak a hasam, és ez nagyon zavar. Azt mondják kizárólag hasból nem lehet fogyni. Viszont nagyon vékony sem akarok lenni de ez az aránytalan testalkat nagyon zavar és több lánytól is megkaptam már a kritikát emiatt.
2020. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!