Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kisebb diétás időszakom alatt...

Kisebb diétás időszakom alatt milyen fehérjedús ételt tudnék magammal vinni munkába?

Figyelt kérdés

Sajtos szendvicset vittem eddig párizsival magammal, de úgy vettem észre, így, hogy csak este eszem a nap folyamán fő ételt, elkezdtem izomból veszíteni. Fizikai munkám nagyon sok gyaloglással jár, ilyen napi 15-20 kilóméterrel is. A melegben milyen ételt vihetnék magammal, hogy megfelelő legyen a szervezetem egész napos fehérjeellátottsága?

Van valami ötletetek, hogy a szendvics mellé mit lenne érdemes vinnem? Az étel egész nap szatyorban lenne. Pl. tonhalat vigyek a szendvics mellé?

Mit javasoltok?


35/F



2020. aug. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sült husi
2020. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt megteheted, hogy veszel 1 zárható kulacsot, és raksz bele 1 kanál fehérje port, és amikor meg akarod inni, csak öntesz rá vizet (gondolom van csap valahol a munkahelyeden), összerázod, és máris kész 1 kiadós adag fehérje. Egyébként ahogy az első mondja, sok boltban árulnak olyan szendvicseket amikben jókora darab rántott hús van, pl. a lipóti pékségben, egész normális áron. Esetleg vegyél olyat, vagy készíts otthon...?
2020. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, maradt a tonhal lehetőségnek és a főtt csirkecomb külön kis műanyag edénybe és mellé teljes kiőrlésű rozskenyér zöldséggel.
2020. aug. 23. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy fehérjedúsan táplálkozol, az izmok tovább épülnek lefele. Ennek két oka van. Az egyik a férfiak természetes és korral járó izomvesztése, illetve az izmaid elhanyagolása. Tudod, a természet rendje, hogy amit nem használunk, az leépül.
2020. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen heti 4 edzés mellett szólt a kérdés, azt lehet lehagytam. Amúgy teljesen jól mondod utolsó válaszoló.
2020. aug. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!