Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan érjem el, a napi...

Hogyan érjem el, a napi 3000Kcal-t ,ha gyakorlatilag nem tudok ekkora kalóriaszámnak megfelelő ételt magamba tuszkolni?

Figyelt kérdés
Reggel kezdek, egy zabkásával, tejjel higítva mogyoróvajjal, és 1 adag whey proteinnel, ez kb 850 kcal, aztán napközben pár szendvics összesen 550kcal körül, majd egy ebéd olyan 600-700kcal körül, menza, sose tudom hány kcal van hogy meg sem eszem. Délután edzés, utána protein shake, majd nasinak olajos magvak amennyit megbírok enni ez a kettő 250kcal, és még leküzdöm a vacsorát amit megint csak a menzán eszem így nem tudom mennyi kcal....Ötletek tippek? Azért eszem a menzán mert gimis kolis vagyok.nem nagyon tudok többször meleg ételt enni és a nap végére el is vagyok telítve.

2020. okt. 17. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Alig valakinek, de csak okoskodnak.


9-es: nekem a 3000 kalóriát nem sikerülne bevinni, nem mindenki képes nagy mennységeket megenni.

2020. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

5-ös

Biztos lehetsz benne, hogy nem normál súlyt akar elérni, hanem ilyen testképzavaros gyurmázó. Normális ember nem zabkásázik, meg proteinizéket majszol. A teste is tiltakozik ellen, hogy ennyit egyen és nehezebb legyen, de azért csak zabál. Öncélú, semmire nem jó cél.

2020. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Fél éve kezdtem el végre komolyan venni az egészet, a karantén alatt flexible dieting mellett sikerült ledobnom egy 7-8 kg zsírt leszálkásodtam faszán, csak felfele jött nehezebben , 6kg jött vissza 1 hónap alatt , visszatöltődtek gondolom a raktáraim nagyrészt, és az újabb komoly edzéstől az izommemória is besegített. Keményen edzem napi 9-12 tanóra mellett, és ezért ilyen magas valószínüleg az a kcal mennyiség ami kell nekem, mert szép lassan növeltem, de 3000 körül van az ideális. Köszi a tippeket mindenkinek, és kedves 12. Nem testképzavaros vagyok csak ha már csinálom legyen rendes. És öncélú, miért , te másoknak akarsz megfelelni vagy magadnak?:D
2020. okt. 18. 00:26
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Én magamnak, de te másoknak.
2020. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

Reggeli: tej helyett inkább víz, mogyoróvaj nélkül. Olcsóbb és egészségesebb is így.


Főzni lenne az igazi, csak lehet, nem?

2020. okt. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Tej helyett víz? A srác több kalóriát szeretne bevinni, nem kevesebbet. Azt hittem, hogy ez evidens a kérdéséből.
2020. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!