Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem érzem magam kövérnek,...

Nem érzem magam kövérnek, mégis sokszor megkapom hogy mennyit híztam, szerintetek is igy van?

Figyelt kérdés
171cm vagyok 80 kg nem érzem magam kövérnek. Igaz az utóbbi félévben 10 kg híztam, pedig egészségesen étkezem és naponta egy órát edzek is otthon.

2020. okt. 18. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
65 penne a max súly ehhez a magassaghoz, tehát hizni véletlen se kellett volna az egészséges testsulyhoz
2020. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*lenne
2020. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemed, korod sem mindegy. De férfiként is kicsit soknak tűnik csak így, a számok alapján. Viszont lehet, hogy jól oszlik el rajtad. Ennyi túlsúly még nem kóros, ha jól érzed így magad, akkor ok, de többet már ne hízz! (Én 160 cm vagyok és 70 kg-san azért változtattam, nehogy több jöjjön fel, pedig én is jól éreztem magam a bőrömben.)
2020. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, fél év alatt 10 kg-mal több vagy, miért vagy meglepődve, hogy ezt mások is észreveszik?

Ha zavar, tegyél ellene, ha nem zavar, akkor fogadd el.

Egyébként egészséges ételekből is könnyen lehet annyit enni, hogy hízlaljon. Attól, hogy eszel elég fehérjét, vitamint, nyomelemet... Stb, még lehetsz kalória pluszban.

Egy óra edzés mit takar? Jóga? Kardió? Súlyemelés? HIIT? Mennyi a pulzusod közben? Edzés és edzés között rengeteg különbség van.

2020. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát fél év alatt +15%-ot hízni az nem normális sehogy sem.
2020. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!