Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen mennyiségű kajától...

Ilyen mennyiségű kajától lehet hízni?

Figyelt kérdés
Egy átlag napi étkezésem: reggelire rántotta 3 tojásból, zöldségekkel, egy banán vagy valami más gyümölcs, ebédre jellemzően hús + köret(pl csirke, lazac rizzsel, krumpli vagy édesburgonya, vagy akár hamburger stb), délután nassolni szoktam joghurtot, kekszeket vagy csokit, fehérjeshaket az edzések kiegészítéseként. Ez elég ahhoz, hogy hízzak? 157 cm magas lány vagyok.

2020. nov. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Ennek a fele is elég lenne a hízáshoz bakker. 105 kilós férfi vagyok, amit felsoroltál az nekem 2-3 napra is elég lenne.
2020. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az adagoktól függ, ha sokat eszel és meghaladod a kalóriakeretet, akkor hízni fogsz ilyenektől is. Ha nem, akkor nem fogsz.
2020. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem eszek meg mindent egy nap, amit felsoroltam, csak példának írtam, hogy vagy csirkét eszek, vagy lazacot, vagy hamburgert stb, nem mindet egyszerre :D De amúgy van olyan barátnőm, aki feleennyit sem eszik, csak kb salátát és mégis duci...

2020. nov. 25. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy egy kcal kalkulátor segítségével már meg is kaptam a választ..kb csak 1500 kcal-t eszek egy nap és ezért nem hízok. Ahhoz 2500 kcal kell egy nap.
2020. nov. 25. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló magasságom mint a tiéd és én is hízni szeretnék (:

Minden kalóriákon múlik. Ez amilyen könnyen hangzik annyira nehéz nálam :D

Ki kell számolni az alap szükségleted, de kb ugyanannyi szerintem mint nekem azaz kb 1500kcal egy nap.

Ezt emeld meg 300-al és próbáld tartani! Ha könnyen megy, akár 400-al. Mellette jól teszed ha edzel, csak a kardiót kerüld, tömeget növelj. Resistance band + súlyok lényeg legyen terhelés de hagyd magad pihenni!

Nekeü nehezebb a dolgom, mert ételérzékeny vagyok mellé..

2020. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!