Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a garnélarák...

Szerintetek a garnélarák okozza a bél problémát?

Figyelt kérdés

Ma délben paradicsomos garnéla farkot ettem spagetti tésztával. Nagyon ritkán eszek ilyesmit, szökőévben 1x és akkor is karton dobozosat. Most azonban ilyen átlátszó csomagolásút vettem Jégtrade márkával ellátottat.


A lényeg, hogy el fogyasztottam majd kb 5-6 óra hossza elteltével éreztem, hogy megfájdul a hasam és enyhe hányinger hullámok törnek rám. Ezután talán kicsit csillapodott majd most megint előtört a fájdalom és most kissé a hasam is ment. Vagyishát hígabb volt a székletem.



Szerintetek a rákfarok okozza a bántalmakat? Azért gondolom, hogy nem vírus fertőzés mert az nem így támad általában hanem hirtelen és bő melléktermékkel. Legalábbis az én esetemben. Na meg kívánom is az ételt egyébként.



2020. dec. 23. 23:41
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Vigyàzzni kell vele, - nekem is volt màr megtapasztalàsom a garnélaràkkal.
2020. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod.


Neked meddig tartott és milyen tünetekkel?



Valamint lehet furcsa kérdés lesz de megkívántam a pezsgőt és egy kis chipset.

Ehetek illetve ihatok ilyesmit ilyenkor ha jól esik? :D

Nyilván nem alkoholosat hanem azt a kölyköt :D

2020. dec. 23. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy étel, garnéla tejszínes tésztával, ami gyakran meghajt.


Kb 1 hasmas és kész.


Illetve a hekkel vannak problémáim. Tavaly semmi gond nem volt, rengeteg hekket ettem. Idén az első hekk után volt egy hasmenésem. Azt hittem az étterem miatt, hogy új helyen ettem.


Ma ettem hekket egy másik helyen, azon, ahol tavaly ettem, hát négyszer volt hasmenésem, az utolsó mondjuk már semmi volt, de a második olyan durva volt, hogy a wcre sem értemel. :(


Most estére jobb a helyzet, bár elhiheted, hogy rettegtem, amikor el kellettennem a boltba.


Most még puffastnak érzem a hasam, remélem reggelre elmúlik, mert postára kell mennem, ahol nincs wc a közelben.


***


Amúgy, a kínai étteremben kapható rákoktól sosincs bajom, bár a mai nap után őszig azt se fogok inkább enni.

2021. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!