Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet egészségesen étkezni...

Lehet egészségesen étkezni 10ezer Ft-ból?

Figyelt kérdés

Sajnos, csak ennyim van ételre 1 hónapban, esetleg 15ezer.

Ennyi pénzből lehet egészségesen étkezni? Ha igen hogyan, esetleg étrend?

Nem fogyni szeretnék, csak egészségessebben élni.


2021. jan. 1. 21:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Lehet ennyi pénzből is egészséges ételeket venni, de az olyan kevés lesz, hogy hosszú távon éhen nagyon le fogsz fogyni. Ha ennyi a keret, akkor ne az legyen a cél, hogy egészséges legyen, hanem, hogy legyen benne elég kalória. Hiába táplálkozol egészségesen, ha nem viszel be napi 1600-2000 kalóriát, hosszú távon attól leszel beteg.
2021. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%

Hat akkor valamibol faragj le, mert a 15 ezer alapjaraton sima kajakra se eleg egy honapig. Nem hogy egeszsegesebbre..

Az kb 1 max 2 heti kaja.

Ha az alap etelek mellett lenne ennyi penzed gyumolcs/zoldsegre az ugy mar jobb lenne. Sajnos nem olcsók ezek.

Egeszegesebb elethez hagyd el el a gyorsan felszivodo szenhidratokat, cukros italokat.

Egy tk-s kenyer annyival nem dragabb mint a sima feher, de jobb es lassabban is szivodik fel.

Zsiros, olajos eteleket hanyagold, helyettuk egyel sok feherjet (sajnos itt a hal nagyon jo lenne de az sajnos eleg draga.)

Es ahogy irtam zöldség koret mindenhez (ide tartozik a rizs, abbol is talan a barna, bulgur, kuszkusz, egyeb sima zöldségek)

+ gyümölcsök. Ezekben sok a vitamin.

Hajra:)

2021. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

És mondjuk ha csirkemellet, salátát, uborkát, stb.-t vennék + gyümölcsöket.

Esetleg húsleves stb.

Akkor ez egészséges?

Vagy milyen lehetőségeim vannak?

2021. jan. 1. 21:57
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
ez 333 Ft/nap. Ebből csak a legolcsóbb zsemle és párizsi jön ki, az nem egészséges. A zöldség és a gyümölcs egészséges, de abból 333 Ft-ért olyan keveset kapsz, hogy minden nap kalóriadeficittel fekszel le. És le fogsz fogyni.
2021. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
KAMU!!! Ennyiből éhen haltál volna már.
2021. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Figyeld az akciókat, akkor vegyél gyümölcsöket. De arra figyelj, mindenből egyél vegyesen. Fehérje bevitel fontos, meg persze minden más is, vitaminok stb. Nem lesz könnyű megoldani ennyiből, légy ügyes!
2021. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Szeintem nem lehetséges.Esetleg valami szociális étkeztetés keretében, hogy ne haljon éhen az ember.
2021. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%

Egészségesen??? Örülj, ha nem dögölsz éhen! Fizess be menzára egy óvodába, vagy suliba, mellette meg ingyenkonyha.


Bár szerintem is trollkodik.

2021. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

2es vagyok

Fizetesedbol marad ennyi, vagy diak vagy es ugy ennyit akarsz pluszban rakolteni?

5os olyan beszukult latokoru vagy. Te biztos az a nem gondol bele semmibe, csak odairja mindenhez hogy kamu ember vagy. Inkabb keruld a kerdest. Nem tudunk semmit a kerdezorol. Lehet hogy diak es a sajat penzet akarja ilyen etelekre kolteni.

2021. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Azta! Én nem hittem hogy ez ilyen kevés pénz, én úgy tudtam ennél csak az "úri fenekek" költenek többet, de nem így van.

Ezek szerint le kell hogy mondjak róla:(

2021. jan. 1. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!