Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen életmód váltás?

Hirtelen életmód váltás?

Figyelt kérdés

Volt egy időszakom mikor elég rossz és kevés ételt ettem sokáig, sikerült fogynom, de ezidő folyamatosan sportoltam és edzettem. Anorexiás nem voltam, de kalóriaszámlálás betege lettem és csak az étkezések voltak a fejemben stb stb.. Észhez tértem pár hete és rájöttem, hogy változtatni kéne. Igazából a rossz kajákat folyamatosan kezdtem leváltani jobb kajákra, de keveset.. és most kb egy hete, hogy kimondhatom teljesen egészségesen étkezem. Kalóriát sem számoltam egy hete!:)


a probléma a következő elkezdett szorulásom lenni( most is kínoz a szörnyű szorulás..) miután több zöldséget/gyümölcsöt és zabot/zabkását eszem. Pedig elvileg jók az emésztésre. Rengeteget iszom napi 3 liter simán megvan és napi 1 óra edzés is. Arra gondoltam, hogy hirtelen megterhelhettem az emésztőrendszerem vagy nem tudom:( hirtelen változás esetleg szokni kell vagy ilyenkor ez normális? Mire számítsak? valaki tanács, hogy mit tehetnék másképp?



2021. jan. 5. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Változtattál azóta valamit is? Az emésztésednek több idő kell, amíg helyreáll. Addig is szedj probiotikumot, az is használhat.
2021. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hello!


Ugyanezzek a problémákkal küzdöttem, nekem ezek váltak be:

- spenót: egy kocka (450g)

- aszaltszilva

- illetve alkohol. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem ivászat után reggel első dolgom nagy wczni.


Még nekem az is segített, hogy rákerestem, hogy miket SZABAD enni hasmenéskor és azokat NEM ettem.

2021. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!