Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok normálisan étkezni.....

Nem tudok normálisan étkezni.. Mitől lehet? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete nem bírok normálisan enni. Ha nem eszek nem vagyok éhes viszont gyakran fáj a gyomrom. Ha eszek egyből hányingerem lesz/émelygek. Emiatt egyre kevesebbet étkezek és a gyomrom már szűkül össze..próbáltam elhagyni a nagyon cukros, zsíros ételeket de nem sok változást eredményezett:( Szinte csak iszok(vízet, mást nem bírok meginni). Ha eszek is keveset de ha kicsivel többet és annyira rosszul vagyok egyszerűen rákényszerülök arra, hogy meghánytassam magam. Akkor megkönnyebültséget érzek de tudom ez nem az egyik legmegfelelőbb megoldás és csak ideiglenesen jobb..

Emellett ritkán, de hasmenés is előfordult.


Egy személy azt állította lehet terhes vagyok de ki szeretném jelenteni, hogy az igazából lehetetlen:D



2021. jan. 21. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten a bulimia tüneteit írtad le.
2021. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.válaszoló: ez egyentalán nem bulimia🤦‍♀️ a kérdező nem tud enni, és ha eszik, tele van a hasa, rosszul érzi magát, ezért hány, hogy ne fájjon a hasa, stb.. Én is szoktam hánytatni magam, ha sokat eszek, mert utána nagyon fáj a hasam, és hányás után valamivel jobb, és én sem vagyok bulimiás!
2021. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felborult bélflóra, és/vagy vitaminhiány.

Émelygésre jó lehet a gyömbértea, B-vitamin komplex (mielőtt beveszed, próbálj enni pár falatot, ne éhgyomorra vedd be). Evés előtt egy kis narancslé is hasznos lehet.

2021. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!