Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki írna egy étrendet...

Valaki írna egy étrendet nekem 800-1000 kalória között? Nem tudom, hogy kell normálisan étkezni, több hónapja ugyanazokat az ételeket eszem. ( vegetáriánus vagyok) 165cm/50kg

Figyelt kérdés
Légyszi ne hurrogjatok le, próbálok egészségesebben élni.

#diéta #fogyás #étrend #evés #kalóriaszámlálá
2019. nov. 29. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

800-1000 kcal között tilos étkezni, neked 1600 kcal körül kellene! Vegetáriánusként nehezebb, de ebbe rengeteg energiát kell fektetni, ismerni az ízlésedet, ehhez dietetikus segítsége kellene, ami nincs ingyen.

Valószínűleg rosszul látod magad, és rossz az evéshez való hozzáállásod, érdemes volna orvoshoz fordulnod.

2019. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi kalóriából nem lehet olyan étrendet összeállítani, amiben benne van minden tápanyag a megfelelő mennyiségben. Súlytartáshoz ennél jóval többet is ehetsz.
2019. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!