Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez egészséges...

Szerintetek ez egészséges étkezés egy 16 éves lánynak egy napra?

Figyelt kérdés
165 cm és 45 kg vagyok
2021. jan. 25. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
2021. jan. 25. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, mit szeretnél. Fogyni? Súlyt tartani? Izmot növelni? És mennyire vagy aktív fizikailag? Ezek ismeretében lehet bármit mondani.
2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Huu nagyon nem... dugig van szénhidráttal, fehérje meg minimális. Csomó felesleges, értéktelen kalória.
2021. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz.

Lehetne kicsit több zöldség, illetve gyümölcs is.

2021. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés! És nagyon sovány vagy. Egyél többet, ne kattanj rá ennyire.
2021. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4 szelet abból a pici felvágottból? XD


Azt a kornspitzet én megkenem sajtkrémmel (Philedelphia light), arra megy rá két adagban a felvágott (szója alapú), tehát ismétlem két réteg felvágott. Erre megy RÁ PLUSZBAN a paprika, paradicsom.


Ebéd borsófőzelék VALAMIVEL, lehet az egy fél csirkemell darab, vagy épp zöldségfasírozott is (fagyasztottat is lehet kapni ha nem vagy egy konyhatündér).


Vacsorára én mindig maradékot eszek, de tudom ajánlani esetleg a halrudit (mert látom ebből az étrendből, hogy nem szeretsz a konyhában lenni :D) rizzsel, vagy pedig egy jó kis zabpelyhet sok sok gyümivel, esetleg egy esti kis tojás rántotta 3 tojásból legalább, MELLÉ pedig egy egész paradicsom és hagyma/paprika.


Na ÍGY elég. Amit fentebb írtál étrend azzal én is csak 45 kiló voltam, mert ahhoz elég, hogy...semmihez. Konkrétan hogy megtarts egy alap minimális súlyt.

2021. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ne halj éhen épp elég, de semmi egyébre nem jo.

Olyan min. 1500-at betolhatnal egy nap, es akkor nem is neznel ki csontkollekcionak.

Szüleid ennyire leszrnak, mert ezen a nulla súlyon kéne rendes ételt is enned, amit nekik kene felügyelni.

2021. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!