Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen zsiradékkal főztök?

Milyen zsiradékkal főztök?

Figyelt kérdés
Pl pörkölthöz vagy sülthúshoz mit használtok? Pácokat mivel készítitek illetve a rántott húst miben sütitek ki?
2021. febr. 11. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A rántott dolgokat én általában napraforgó vagy olíva olajban sütöm ki
2021. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pörkölt, sült hús, rántott dolgok: napraforgó olaj, kókuszzsír, kacsazsír, amihez éppen van kedvem. Jellemzően kókuszzsíron általában.

Pácokat nem nagyon készítek, ha igen, akkor napraforgóolajjal. Szeretnék kipróbálni más olajokat is, de elég drágák, majd a jövőben.

2021. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Csak sertés zsír !

Pácolni,nem szoktuk a húst,nincs értelme csak füstölt húst eszünk mikor eszünk .

2021. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Sertészsírral.
2021. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pácolni olajban.


Zöldségleveseket, főzelékek egyrészét vajon (nem margarin, azt hagyjuk!) indítom, pörköltekhez, lecsóhoz, "nehezebb" ételekhez zsírt használok.

2021. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
... férfi létemre szeretk, és mások szerint is tudok főzni...én nem zárom ki a disznázsírt sem... de amikor a családnak főzök akkor szinte mindig napraforgó étolaj..de ismerem a kókusz termékeket, és más alternatív zsiradékokat is.. nem nagyon jönnek be..
2021. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én a disznózsírt ajánlanám.
2021. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen olajat és zsírt nem használok főzéshez/sütéshez. Felesleges, üres kalória.
2021. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És akkor te hogyan, mivel készíted az ételeket? Vagy miben?
2021. márc. 17. 07:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyma dínszteléshez nincs szükség olajra, kicsi vízben is tökéletesen megoldható. Sütni sütőben vagy airfryerben szoktam. De van 1-2 fogás, amit wokban is ki lehet sütni olaj nélkül, ha valami jobb minőségű tapadásmentesed van otthon.
2021. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!