Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiások hogyan bírják...

Az anorexiások hogyan bírják megállni hogy ne egyenek pl egy sütiből? Mennyit esznek egy nap? És általában miket? Mennyit mozognak? És mit?

Figyelt kérdés
Aki szeretné leírhatja hány éves, hány kiló, mióta anorexiás, hogyan alakult ki nála az anorexia, hogyan titkolja otthon hogy nem eszik, tudja e valaki hogy anorexiás, mennyi a célsúlya, vannak e falásrohamai, vannak e rosszabb időszakai amikor rengeteget eszik és hízik, mennyit szokott fogyni pl hetente, stb..

2021. febr. 24. 00:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

anorexias vagyok, a kaloria hataraim valtozoak. ha nagyon rossz kedvembe vagyok akkor max 300 kaloriat eszek meg egy nap de ha jobban erzem magam 700kaloriat is betudok jutattni magamba - persze ezek utan mind buntudat-.


mozogni nagyon sokat probalok, naponta 15k-20k lepeseket megtenni, futni es trambulinozni.


a kajalas iranti vagyat nagyon nehez megallitani, azzal nyugtatom magam hogy majd ha egyszer jobb lesz eszel belole.

vannak falasrohamaim amiktol nagyon rosszul vagyok.


fel eve vagyok anorexias. tulsulyos voltam amikor piszkaltak ez miatt igy gondoltam egy kicsit leadhatnek. tudtam hogy a dieta nem hatna mert nem tudnam vegig csinalni (elotte sokszor probaltam mar) igy hat az ehezteteshez folyamodtam. nagyon hirtelem fogytam le megsem ereztem jobban magam. minel vekonyabb lettem annal kevesbe lattam magamon. most sovany vagyok a bmim szerint.


mindig van egy celsulyom. 67kilosam 60 akartam lenni, 60 kilosan 55, majd 52, majd 50, 49, 45 es meg lejjebb. most mindig az eggyel alattam levo suly a celom


volt tobb nehez szakaszom is, amikor 12 ebren levo orabol 6-7 oram futassal ment el (helyben, nem egyszerre) belenyult hajnalokba amig anyukam aludt.


az hogy mennyit fogyok hetente, valtozo. van olyan amikor egy het alatt akar 5kg is lemegy, van olyan amikor tartom a sulyom. de altalaban 1-2kg-t fogyok egy het alatt.

2021. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!