Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az anorexiasok miért isznak...

Az anorexiasok miért isznak zero colat?

Figyelt kérdés
Nem értem.Mikor a cola is egeszsegtelen..Akkor ok hogy fogynak?Nem akarok anorexias lenni..csak szimplan nem ertem ezt a logikat.

2019. febr. 8. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy egészséges vagy sem, hanem, hogy NINCS benne kalória, és "eltelít", van valami íze legalább...
2019. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Minden anorexiás zero colát iszik? Nahát, nem is tudtam, hogy van statisztika.

És csak a zero cola szúrja a szemed? Van egy csomó más cukormentes üdítő.

Aki anorex, azt nyilván nem fogja érdekelni, mennyire egészséges/egészségtelen valami.

Attól, hogy zero colát isznak, miért ne fogynának? Nincs benne semmi kalória. Ami egészségtelen, az nem egyenlő a hizlalóval (hizlaló étel/ital amúgy sincs, csak mondom.)

Mások meg azért isszák, mert vagy jól esik nekik, vagy tényleg nem mindegy nekik, hogy 40 kcal/ deci, vagy 0,2 kcal/deci, vagy csak koffeinhez akarnak jutni, vagy úgy vannak vele, hogy néha meg lehet engedni.

2019. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Az anorexia is egészségtelen. Egy betegség.

Szerintem te összekevered valami mással.

2019. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol az anorexia sem egeszseges mert az egy sulyos betegseg!! Valaki nem valik csak ugy anorexiassa. Es hidd el ok pont lecarjak mi az egeszseges es mi nem, nem azert isszak hanem mert nem tartalmaz kaloriat amitol hizzanak
2019. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészsèges fogyókúrás étrenddel nem lehet csontsovànyra fogyni...30-35 kg felè màr csak drasztikus módszerekkel lehet súlyt tartani.Nem lepne meg ha a zero cola az ebèd
2019. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy anorexiást mennyire érdekel hogy valami egészséges-e? Eleve egy beteg emberről van szó.

Esetleg nem kevered valamivel az anorexiát?

2019. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kalória mentes. Rájuk viszont még intenzívebb a negatív hatása. Mivel éheznek és megborult az elektrolit és vitamin szintjük.
2019. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

Egy anorexiás nem iszik zero kólát.

Nem iszik semmit ha lehet, ha muszáj, akkor is vizet.

Barátnőm volt anorexiás, lehetőleg semmit nem akart enni/inni.


Szóval aki tényleg anorexiás, az nem iszik. Aki meg csak mondja...

2019. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam anorexiás 14 évesen. Hála isten 8éve volt és teljesen felépültem. Azért ittam zéró colát mert úgy éreztem én is megtehetem , cukormentes , olyan mintha rendes colát innék és meg sem hízom. Jó nagy barom voltam. Ja ittam mellette azt az undorito bolero port is. Az egeszsegemet teljesen tönkretettem. És ez a Cola dolog csak rontott a helyzeten. Mivel aszpartám meg minden szar van benne olyan szinten legyengült az immunrendszerem hogy sokáig szedtem a gyógyszereket. Ja mellesleg csak éhesebb lettem tőle, a sok edesito miatt. Már rá sem tudok nézni és soha nem vennék többet.
2019. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert édes, finom, a szénsav miatt jobban telít, mint a sima víz, ilyenek. Mondjuk én anorexiás nem voltam, csak fogyókúráztam (rossz módszerekkel).
2019. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!