Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Maradandó betegségem van?

Maradandó betegségem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már több mint 3 hónapja tart nálam ez az eszek és perceken belül ki hányom dolog.

Sokszor csak megérzem az illatokat és rohanok, máskor csak megiszok egy pohár vizet és a duplája jön ki.

3 hónapja húzom minden áldott nap jó formán. Mostanában már naponta 1x eszek de az is ki jön.

Remegések törnek rám, hasmenésem is néha van, de már nem tudom mi tud még ki jönni belőlem... Szedüléseim vannak, egyre fáradtabb vagyok, nem tudok figyelni, fájdalmaim nincsenek esetleg a hányás végén,illetve rengeteget fáj a fejem, amire eddig sosem volt példa. Mitől lehet ez? Volt valaki már az én cipőmben?

Mit tanácsoltok az orvoson kívül?



2021. márc. 3. 20:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha még valaki figyeli ezt a kérdést, 3 napja vissza tértek ugyan ezek a tünetek viszont le adtam 15kilót. Voltam dokinál azt mondták hogy el kell mennem tükrözésre és hogy a vesémmel is nagy a baj.

2021. márc. 17. 12:47
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Rákos vagy?
2021. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem kellett volna ilyen sokáig várni az orvossal. Bármilyen bajod van, nehéz lesz a gyógyulás. De szurkolok neked! Tégy meg mindent, amit az orvosok javasolnak. Ha kemó kell, vágj bele. Az még mindig reményt ad, én is bírom, pedig durva cuccot nyomnak belém.
2021. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már perforált a gyomrod és a beleid ezért fáj annyira. A perforációt viszont sürgősen műteni kell mert halálos is lehet műtét nélkül rövid időn belül
2021. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!