Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1400 kalória így kevés, elég,...

1400 kalória így kevés, elég, vagy sok?

Figyelt kérdés

160cm vagyok, 52 kiló

1 héten 4x edzem, súlyokkal

3 hónap alatt 2 kilót fogytam csak, amit kevésnek tartok, most pedig már nem is megy le semmi.


A bajom az, hogy nem tudom mennyit kéne egyek:(

kb!! 110g ch-t eszek ó, 120g proteint és 50g zsírt

min kéne változtassak?


(Kérlek ne írjátok, hogy ez normális tömeg, stb. Nem (!!!) tartom magam kövérnek, csak szimplán szeretnék leadni 3-4 kilót, orvos szerint sem baj ez. )



2021. márc. 21. 11:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#2 igen van, már alakul a kockahasam😊
2021. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem tűnsz túlságosan tapasztaltnak. Kockahashoz valóban csak fogyni kell, de azért fontos a 2g/ttkg akár nőről, akár férfiről beszélünk. Főleg, ha nem tömegelésről beszélünk. A tévhittel ellentétben ilyenkor több fehérjére van szükségünk, hogy minimalizáljuk az izomvesztést.
2021. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az izomveszteség elkerüléséhez edzés kell, nem extrém sok fehérjét bevinni. A 2g/tskg olyan szinten sok, hogy nem tudsz annyit hasznosítani. És igen, nem csak tapasztalatom van, de normális helyekről tájékozódom, nem a shopbuilder és hasonló oldalakról.
2021. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt veszem észre. Gondolom, hogy te is rengeteg versenyre jártál. :P
2021. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Nézz utána normális külföldi táplálkozástudománnyal foglalkozó oldalakon. Vagy ne, nekem aztán édes mindegy.
2021. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!