Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden ételt keserűnek érzek...

Minden ételt keserűnek érzek tegnaptól, és alapból is keserű a szájízem, ez utalhat Covidra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a járvány előtt nem volt ennyi kérdés az ízlelés megváltozásával kapcsolatban, lehetségesnek tartom.
2021. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egyértelműen.
2021. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus.
2021. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh. :( Pedig mást nem érzek. Most úgyse terveztem boltba se menni egy hétig.
2021. ápr. 1. 19:21
 5/6 anonim válasza:
Pont most próbálom én is kideríteni ezt. 1 napig minden édes keserű volt, és még a csapvíz is, fokhagymás hús íztelen, Listerine brutál szájvíz pedig csak hideg. Szaglás rendben. Másnap már minden oké, talán az édeset még kevésbé érzem, de már érzem. Azóta nálam többen jelentkeztek pozitív covid teszteredménnyel, akiknél ugyanez volt. Nálad kérdező? Mi a helyzet?
2021. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is pont így voltam... Aznap kivételesen mekis kaját ettem és az imádott sült krumplim olyan keserű volt, hogy alig bírtam megenni. Víz szintén. Szaglásom nekem is rendben volt. Még 1-2 napig volt ez a keserűség, de sokkal kisebb mértékben. Kíváncsivá tettél, most 2 hete múlt, hogy ez előjött, lehet, hogy csinálok egy tesztet.
2021. ápr. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!