Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a tapasztalataitok alacson...

Mik a tapasztalataitok alacsony lektin tartalmú étrenddel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 19:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A random szerintem nem egy leszóló jelző. Itt azt jelenti, hogy egy arctalan, ismeretlen, névtelen ember. Én is egy random ember vagyok. Ezért írom, hogy nézz körül ott, ahol több esélyed van megfelelő segítséget kapni. Lehet, hogy ugyanazt írják, mint a másik válaszoló. Ha több forrásból is ugyanazt hallod, az jobb, nem?

Számomra is ugyanolyan ember egy orvos, mint bárki. És igen, sajnos sok a kontár az orvosok között is, valóban ismerek párat én is. Ezért ajánlottam azt a csoportot, ahol nem ilyen orvosok vannak. :)

Nyilván lehet, hogy egy sarki fűszeres jobban tudja, csak kevesebb az esélye. :) És ha az egészség a tét, akkor a lehető legjobb esélyeket akarom. Te nem így vagy vele?

2021. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21. Az egyik szótár szerint:

"Random (melléknév)

szleng: Tetszőleges, önkényes, véletlenszerű."


Nem azt jelenti, amit te írtál, hogy jelentene.


És még mindig azt gondolom, hogy emberre ilyet akkor mond valaki, ha lenézi.


Te sem vagy random...


De akkor lehet, hogy csak nem tudtad, hogy mit jelent a szó és abból eredt a félreértés.


Amúgy most erre a lektin témára lettem volna kíváncsi.

2021. ápr. 18. 16:59
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rúgózzunk ezen a random témán. :)

"Amúgy most erre a lektin témára lettem volna kíváncsi."

Kaptál választ a másik válaszolótól, én pedig továbbküldtelek oda, ahol kapni fogsz.

2021. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23. Egy félreértés tisztázása nem rugózás, de rugózásnak titulálni - ez megint az a stílus.
2021. ápr. 18. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!