Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Posztcovidos szaglás és...

Posztcovidos szaglás és ízlelés zavar esetén mit tudtok ajánlani, mit egyek?

Figyelt kérdés

Már írtam egy kérdést az ügyben hogy ugyebár az ízek és a szagok teljesen megváltoztak körülöttem, minden büdös, égett, rohadt szagú és ízű lett a koronás megbetegedésem után 3 hónappal.


Na az lenne a jelenlegi problémám hogy ma van a 41. napja hogy ez nálam tart, és kb 25 napja már csak répát, retket, és epret tudok megenni, még néhány zöldséget, de az már nem sokminden, egyre jobban, napról napra érzem hogy gyengülök fizikailag és lelkileg is, lehet nem tűnik nagy dolognak, de aki ezt átélte vagy átéli az tudja hogy milyen is ez.


A fő kérdésem pedig az hogy aki ilyenen van túl, vagy épp benne van ebben az egészben az mit eszik és hogyan tud így is változatosan étkezni? Nem tudom hogy van e rajtam kívül ilyen utólagos tüneteket produkáló ember egyáltalán az országban, vagy csak annyi van hogy ezt a kérdést soha nem veszi észre egyik sem, de reménykedek hogy valaki tud valami felé tanácsot adni.


16F



2021. ápr. 21. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én már 6 és fél hónapja estem át, s most nagyon felerősödtek nekem is a tünetek
2021. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én november elején estem át és sajnos nekem is teljesen eltorzult a szaglásom. borzasztó szagokat érzek. mindennek rothadó szaga meg vegyszer és ammónia szaga van. a kólát azóta alig tudom meginni.

Én nem tudom mit lehet ezzel csinálni, de enned muszáj lenne. Én is eszem pedig az ételek íze se olyan mint régen. Én jelenleg nagy dózisban b vitamint szedek (milgamma) mert azt olvastam, hogy az esetleg helyre tudja állítani a sérült szaglóidegeket. Meglátjuk , de már sok reményem nincs hogy valaha is visszakapom a szaglásom .

2021. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1.vagyok, igen én is nov. elején, és pont ez van nálam is:/
2021. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!