Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem úgy, hogy minden...

Miért érzem úgy, hogy minden étel undorító?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy ránézek egy friss szelet pizzára és hozzá sem tudnék nyúlni, hanem az ízére. Vagy 3 napja kezdődött. Először csak nem éreztem az ízeket és azt hittem, hogy megfáztam vagy vmi... Viszont most már ha megkóstolok valamit akkor legtöbbször csak lenyelem és utána fel kell öklendeznem. Attól félek, hogy nemsokára már enni se leszek képes... kérlek mondjátok meg mi bajom lehet. Holnap megyek kórházba, de addig is szerettem volna egy kicsit tudakolódni, hogy mi lehet a gond.

2017. aug. 8. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichés alapú. Szorongsz a kórház miatt.
2017. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni! Szorongás csinál ételundort, hányingert, gyomorgörcsöt, de még hányást is.
2017. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem félreérthetően fogalmaztam, amiért elnézést kérek. Emiatt megyek a kórházba, hogy kiderítsék mi miatt lehet, alapból nem kellett volna bemennem. Amúgy is kórházba már voltam párszor a lábaim miatt szóval az nem hat meg annyira.
2017. aug. 9. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor is állhat ez a háttérben. Tapasztalatból gondolom, mivel nekem is vannak ilyen időszakaim. Alapvetően is szorongok, de van, amikor egy falat nem megy le a torkomon. Most is ilyen heteket élek, pedig semmi különös stressz nincs az életemben.

Egyébként az orvos mit mondott?

2017. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!