Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassan 2 hónapja covidos...

Adam553 kérdése:

Lassan 2 hónapja covidos voltam. Azóta olyan tünetem van, hogyha zsírosat eszek, 1 órán belül erős hányingerem van. Amíg nem kaptam el, addig ehettem bármilyen zsíros ételt, semmi bajom nem volt. Talán szövődménye lehet?

Figyelt kérdés
Voltam gasztroenterológián az orvos írt fel supremexet és cerucalt, egy hetes kúrát mondott napi 2x1 étkezés előtt. Tegnap este ettem lasagnet, nem telt el 1 óra és megint rám tört a hányinger. Vettem be cerucalt hatott is. De ez így nem oké, hogy semmi zsíros ételt nem ehetek, mert kb "rettegnem" kell hogy mikor leszek rosszul.

2021. ápr. 24. 14:07
 1/2 Noti75 ***** válasza:

Akár epeköved is lehet vagy csak az epefal kezdeti "elzsírosodása". Ki tudja? És lehet, hogy puszta véletlen egybeesés, hogy a covid fertőzés idejében kezdődtek el a tünetek.


Ezt mindenképp orvossal kell megbeszélni, mert itt senki nem tud ebben segíteni neked. Az egyetlen értelmes tanács amit itt kaphatsz, az az, hogy beszéld meg ezt egy orvossal. 🙂

Azt írod van kezelőorvosod, talán bölcs dolog lenne az ő véleményét kikérni. Ha valamiért nem bízol benne, akkor másikhoz kell menni.

2021. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha volt gastroenterológián, akkor azt gondolom az epekőre is vizsgálták és májra is. Azt nem tudjuk mi itt valóban megmondani mitől lehet, ilyen az oltástól szerintem nem lehet, de orvoshoz vissza kell menni vagy háziorvoshoz, hogy ugyan ezt mondták ott neked, de mégis megmaradtak a tüneteid.
2021. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!