Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni, de sehogyan...

Szeretnék hízni, de sehogyan sem megy, valami tanács, étrendkiegészítő estleg?

Figyelt kérdés
55-56 kiló voltam mielőtt várandós lettem. Terhesség alatt is összesen 6 kilót híztam, majd szülés után 49 kilóra fogytam, én nagyon soványnak látom magam. Sajnos vérvizsgálat alapján kiderült, hogy a koleszterinem magas, így emiatt diétáznom kell,viszont hízni szeretnék. Hiába ettem rendesen, nem akart rámragadni egy deka sem, most meg a koleszterin miatt nem is ehetek már mindent. Nem tudom már mit tehetnék. Ha tudtok ilyen esetekre jó recepteket,amiket felhasználhatnék ebben az esetben, vagy bevált praktikákat, étrendkiegészítőket ajánlani hízáshoz, nagyon megköszönném.

2021. ápr. 26. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez igaz, csak te azt írtad, hogy ezért a szénhidrátban gazdag étrend a felelős, majd küldesz egy cikket, amiben pont a magas zsírt emelik ki, mint probléma (nagyon helyesen egyébként), a szénhidrátról meg szó sem esik. Így nem igazán lehet téged komolyan venni.


Végigolvastam az interjút. Pontosan mit akarsz ezzel mondani? Először a szénhidrátokat okolja, majd megállapítja, hogy a nyers vegán étrend (ami aztán full ch) milyen jó. Akkor most mi van? Az interjú végén pedig ő is megerősíti, hogy a teljesértékű növényi étrend teljesen egészséges. Az a helyzet, hogy amikor a szénhidrátot szidja valaki, akkor ott a feldolgozott élelmiszerekre kell gondolni, nem a tk gabonára, zöldségekre, gyümölcsökre. Viszont a feldolgozott ételek a legtöbb esetben zsírból is rengeteget tartalmaznak. Tehát egy átlag ember a sok zsír miatt jóval kevesebb szénhidrátot eszik, mint egy egészséges, teljesértékű étrendet követő vegán, mégis több a problémája a bélflórával, meg úgy általában mindennel. Ezért nem stimmel az, hogy önmagában a szénhidrátok a hibásak. Ha egészségesen eszel, akkor tolhatsz 80 %-os ch étrendet is és nem lesz semmi bajod, sőt.

2021. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4-estől szeretném kérdezni, hogy mivel gyúrtál rá a bélflórádra?

Nézegettem sok probiotikumot, de még mindig nincs olyan, amire a kutatások kimutatnák, hogy tényleg hatásos lenne. Tudsz nekem segíteni?

Sajnos én sem tudok hízni, doki szerint savas vagyok, aki az ultrahangot készítette azt mondta, hogy valamit nem tudok megemészteni. Na de mindenki cska a vállát vonogatja, vírus miatt tojnak az emberre... Enyhe vérszegénységem van amúgy, minden másom jó a laboron. Doki válasza: egyek májat, céklát.

2021. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!