Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy baràtnőm kéri a segítséget...

Egy baràtnőm kéri a segítségeteket! Mi a véleményetek, meglátásotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek ha 15 éves, 173 cmes, kb 63-65kgos barátnőm ennyit eszik az jó? Paraméterei jók?

(nem én rólam van szó, ezeket csak azért tudom, mert elmondta, hogy kérdezzek itt rá, hisz neki még nem szabad:))


Szóval, a kérdései:


173cm magasnak számít?

A 63-65kg az jó?

Derék: 62cm

Csípő: 95-97cm

Belső comb: 57 cm


,,Több, mint 10 évig néptáncoltam, idén hagytam abba, valószínüleg küzdősporttal folytatom tovább. Nálunk a tesi órák elég komolyak, heti 3 van. Januárban kb 80 kgról kezdtem a fogyást. Sokat sétálok, napi kb 7000-10000 lépésig."


Étrendje:


Reggeli: müzli tejjel/joghurttal; teljes kiörlésű zsömleből szendvics; rántotta zöldségekkel; pufirizs zöldséggel, humusszal,sonkával; zabkása


Ebéd: ami otthon volt előző nap a vacsora otthon


Uzsonna(nem mindig): zöldség; müzli szelet; valami gyümölcs


Vacsora: amit anya főz, de nem nagyok sok



Mindent eszik, de mértékkel, nem folytat diétát/fogyókúrát.

Szokott néha(nagyon ritkán) kis csokit, csipszet, péksütit enni, de nem gyakran.

1700 kcal körül igyekszik enni, hogy ne lassuljon le az anyagcseréje(1500 az alapanyagcseréje, annyit szinte mindig megeszik) Kb 3l vizet iszik naponta minimum.


Vékonyabb combokat szeretne, úgy véli túl vastagak.



Szerintetek jól csinálja? Jó az alakja??

57kg szeretne lenni augusztus végére. Túl sovány lenne?


Mi a leírtakról úgy unblock a véleményetek?


Tanácsokat is szívesen fogad.



Innen is köszöni szépen!



2021. máj. 23. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mutass képet róla, de szerintem rendben van.
2021. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudsz légyszi segíteni, hogy hogyan kell képet beszúrni?

Új vagyok az oldalon😅.

2021. máj. 23. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ne mutass idegen embereknek kepeket se magadrol, se a baratnodrol, meg akkor sem, ha nem latszik a feje. Csak ne.

Jo ez igy, tovabb fogynia nem kell, de attol meg ehet egeszsegesen es sportolhat is.

Az 57 kilo keves lenne, igen. Nagyon hamar atcsaphat ez eveszavarra, remelem a szulei figyelnek ra...

2021. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Vannak képfelöltő oldalak. Oda kirakod és arról tudsz linket küldeni. Más módon nem lehet.
2021. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3mas: Sajnos azért lett 80kg, mert ú.n. Binge Eating Disorderje volt... Sajnos végigkövettem, próbáltam támogatni, de rettenesen embertpróbáló lehetett...


Már nincsenek falásrohamai, szerencsére, és nagyrészben kigyógyult. Egészségesen(legalábbis véleményem szerint) szépen le tudott fogyni.


Világéletében sportolt, és kiegyensúlyozottan evett.

Nyáron is imád bringázni, korizni, és ugye majd az új sportba is belevág😊.

Amíg suli van, általában kisebb nyújtásokat, jógát, teljes testet edzéseket, kardiót szokott végezni, hisz sajna nincs sok ideje :((


Egyet hajt egyfolytában, hogy nagyok a combjai😒. Próbálom mondani, hogy nem, de ő már csak ilyen makacs...


Persze képet nem szerettem volna csatolni, hisz tudjuk a veszélyeit, csak kíváncsiságból kérdeztem rá, hogy miként kell, hisz később(pl ha egy tárgyról kérdezek) jól jöhet.



Várom a további hozzászólásokat, és köszönöm/jük az eddigieket😊.

2021. máj. 23. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell barátnőt hazudni?
2021. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell a kép, mert nem láttam még lányt, hanem mert az hogy valaki hogy néz ki, csak képről lehet megállapítani. De szerintem a súlyod rendben van.
2021. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért hazudnék😅.

Leírtam, hogy 15 éves, és általában, az ilyen típusú kérdésekhez, hogy tanácsot tudjanak adni, kort is kérnek.

Ne hidd, hogy nem próbálta, viszont ilyenkor életkort nem érdemes hazudni, ha pedig leírja, kitiltják az oldalról.

De szerintem ezt mindenki tudja😄.


Én pedig, teljesen megvagyok elégedve magammal, szóval nekem nincs okom ilyen kérdést kiírni :D.

2021. máj. 23. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most van rendben, ennél többet nem kellene leadnia
2021. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!