Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánom ennyire a homokot??

Miért kívánom ennyire a homokot??

Figyelt kérdés
Nem akármilyet, a cserépkályhák tetején lévő agyagos homokot kívánom nagyon sokszor, a gondolattól is összefut a nyál a számban,és néha egy kicsit a nyelvemre is veszek, vagy az orromba szívom. Nagyon ritka ez, mivel tudom,hogy nem normális, és próbálom tűrtőztetni magam. Mitől lehet ez? Másnál is van ilyen? Szedtem nagyon sok vitamint, magnézium, c vitamin stb..,de nem múlt el :(
2021. máj. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez komoly kérdés, akkor ez teljesen normális.


Nem gondolnám, hogy bármiféle vitamin hiány lenne a háttérben, sokkal inkább ásványi anyagok terén kéne kutakodni.

Ez az egyik legősibb ösztön, ne becsüld alá, és soha ne szégyelld!

Járj utána az agyagban lévő mikro- és makro-elemeknek, honnan származik, miben gazdag, mi hiányozhat a szervezetedből!

2021. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...ja , és ha kiderül valami konkrétum, ne gagyi teszkós pezsgőtablettákkal pótold!

Háziorvosnál, vagy gyógyszertárban kérdezz rá, mit ajánlanak.


...de végső soron ha semmi nem válik be, Bartók szavaival élve " Csak tiszta forrásból!" Marad a natúr agyag, ha az jön be! :)

Ne nagyon érdekeljen milyen mainstream pc sbt irányzat szerint furcsa.

3.000.000.000 évnyi evolúció nem tévedhet nagyot!

2021. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2-es, a mész alapú vakolat, meg az agyag alapvetően eltér, úgyhogy a konkrét hiány biztos nem ugyanaz, de maga a jelenség ugyanarra az ösztönre vezethető vissza.
2021. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Legelső cikk amit találtam arról, miért kívánjuk ösztönösen az agyagot:


[link]

2021. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem agyag, fogalmam sincs mit tesznek a cserépkályhák tetejére, ilyen homokszerű, apró szemcsés valami, de nem sima homok, abban biztos vagyok
2021. máj. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!