Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kóros sovànyság elleni öteltek?

Kóros sovànyság elleni öteltek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék olyan emberekkel beszèlni, ötletet kapni olyanoktól akik nagyon vèkonyak voltak, de sikerült pár kilót felszedni. Mindig is vékony voltam, több orvosnàl jàrtam, vitaminok, ètvàgyfokózók. Semmi nem hasznàlt soha. Ha elkap valami betegség, olyan leszek mint egy madàrijesztő. Szedtem tömegnövelőt, mozgok sokat, biciklizek, de egyszerűen semmi sem ragad meg rajtam. Most műtét előtt vagyok, szeretnék pár kilót felszedni, ne legyek mègjobban lerobbanva. Kérlek ne irjatok olyat, hogy szalonna, szalonnàval, mindent eszek, de nyilván nem annyit mint egy àtlag ember, ha tele vagyok nem megy le több. Valaki volt ilyen helyzetben? Sikerült javítani?
2021. jún. 13. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ötletek*
2021. jún. 13. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Olyanokat egyél amikben nagyon sok kalória van. Pl nutella, vagy olajos magvak.

Ha magvakat rágcsálsz a nap folyamán, az nagyon megdobja a kalóriabevitelt. Iszonyat sok van bennük. Olyan sok, hogy nem kell betolni belőle napi egy kilót hogy felhizlaljon.

A mozgás pedig kalóriát éget.

2021. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Élj velem vagy 3-4 hónapig

Segíteni fog🥰

2021. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

3000+-os étrenden voltam, így volt meg a kb. heti 1 kg hízás - sportolni nem, maximum sétálhattam. Február eleje - június eleje + 18 kg (35 > 52-54).


Most olyan 2300-2500 között eszek, és stagnálok, de már egészséges vagyok, nem célom többé a szándékos hízás, csak a szinten tartás és most már sportolnom is szabad :)

2021. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb 2-2,5 óránként ettem, ebből három főétkezés volt. És igen, akkor is ettem, mikor nem voltam éhes, mert meghaltam volna, ha étkezést hagyok ki.


Étrendet nem írok, mert az egyéni, kinek mi válik be, ki mit szeret.

2021. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!