Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá? Van egy...

Hogyan vegyem rá? Van egy lány ismerősöm Extrém hajlékony a csaj Mellé még extrém vékony is De annyira hogy álló helyzetben meg tudod számolni a bordáit Hogy vegyem rá hogy hízzon kicsit ? Vagy így is élhet akár?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tetszik az alkata, hagyd ott és ne zavard őt.
2021. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha egészséges, mit zavar az téged? Fiúként nekem meg még tetszik is az extrém vékony.
2021. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar

(Jól is néz ki egy ilyen csaj )

Csak az ő egészségét féltem

2021. jún. 14. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapjából véve ilyet örökölt, akkor semmi baj. Ha direkt ilyen alkatra fogyókúráztatja magát - az nagy baj.
2021. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudom

Hogy a gének által ilyen e

Vagy sem

2021. jún. 14. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az ő egészségét féltem"

Ha alapból ilyen akkor ő így egészséges.

Én meg 110 kilósan vagyok egészséges, mert ilyen vagyok. Ha fogynék abba betegednék bele.

Ha kórosan sovány, direkt nem eszik, anorexiás, vagy hormonális okokra vezethető vissza a soványsága azzal te nem tudsz mit kedeni ha nem vagy orvos.

2021. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is rosszabb, ha valaki egészséges, jól érzi magát, de basztatják a súlya miatt. Pont ugyan olyan, mintha a kövér embernek mondogatnák:

- Hallod nem kéne kicsit kevesebbet enned? Nem szeretném, hogy idő előtt valami szív- és érrendszeri problémába belehalj.

Gondolom ő is nagyon értékelheti a törődést, még ha jó is a szándékod, mert félted... Neki kell elhatározni a változást végső soron és nem ráerőltetni pusztán aggodalom miatt vagy mert éppen neked nem tetszik.

Amíg szerintem láthatóan semmi baja, jól érzi magát, külső segítségre sem szorul senki sem, ahogyan kéretlenül más negatív véleményére sem.

Néha meg csak pislogon, hogy láthatóan full egészséges vékony csaj olyan kommenteket kap, hogy egyél, kenjek egy zsírost és hasonló. Holott közelében sincs az alultápláltnak, szimplán vékony, alacsony testzsírszázalékkal. Szerintem van néhány ember akiknek a testképük kissé elcsúszott alapból anorexiásokkal ellentétben felfelé és sokkal kövérebb alakot tartanak normálnak vagy magukat sem látják kövérnek. Erre nem tudom van-e valamiféle tanulmány, kutatás, szakszó, de egyre erősebb gyanúm van, hogy létezik.

2021. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És az normális hogy így sem érzi magát vékonynak ?
2021. jún. 14. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de arra, hogy valaki dagadtabbnak látja magát, mint amilyen, azt hívják anorexiának és közhihedelemmel ellentétben, nem magát a kinézetet, az max a következmény. Ha egészségtelenül vékony, nem táplálkozik megfelelően, na ilyenkor lehet külső segítség.

Viszont még mindig ott tartunk, hogy nem tudjuk se a pontos kinézetét, se magasságát, se súlyát és körülbelül semmit, pusztán annyi, hogy szerinted már túl vékony.

2021. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem a te tested, nem a te dolgod az ő súlyával foglalkozni. Főleg hogy simán lehet alapból csak vékony alkatú. Hidd el, marha idegesítő amikor kívülállók jobban tudják, hogy mit és mennyit egyek meg hogy hány kilónak kellene lennem, mint én magam.


7. Van ilyen amit írsz, én úgy vettem észre, hogy a család befolyásolja. Ha pl. valakinek a szülei kövérek de a gyerek normál alkatú, akkor sopánkodnak hogy milyen sovány szegény. Nálunk anyám kövér, apám sovány, anyám egész gyerekkoromban basztatott hogy gebe vagyok, míg apám értetlenül állt mert az ő családjában a soványság volt a megszokott.

2021. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!