Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Beteg vagyok?

Ez normális? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Kövérnek láttom magam nagyon apa mindig azt mondja ,hogy nagyon kövér vagyok 59 kiló vagyok 167 cm és ma evés után olyan bűntudatom lett,hogy kimentem a Wc-re és meghánytatam magam
2021. jún. 29. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy beteg (bulimiás) ha ez a hányással megspékelt bűntudat minden étkezés után megtörténik.

Ha most csináltál ilyet először, valószínűleg csak apád szomorított el.

2021. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt ,hogy miután meghánytatam magam a bűntudat elmúlt az evésem után
2021. jún. 29. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Étkezési zavarod, konkrétan bulímiád van. Fel kellene keresni egy pszichológust.

Ne hánytasd magad, mert komoly következményei lesznek... A gyomorsav visszajut a szájüregbe, emiatt roncsolódik a garat, a szájpadlás és a nyelv felszíne. A fogakat is szétroncsolja, ami visszafordítatlan. Az ismétlődő hányás nyelőcső gyulladást és vérzést is okozhat.

2021. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, de ne hántasd magad amiatt, mint amit az előző válaszoló is leírt. De az apád nem normális, ha azt mondogatja neked, hogy dagadt vagy.
2021. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!