Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ne legyek vézna? Hogy...

Hogyan ne legyek vézna? Hogy izmosodjak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg egy 16 éves 174cm magas és 55 kgos fiú vagyok, és nem éppen vagyok meg elégedve a felső testemmel. Kerestem az interneten egy képet, a felső testem majdnemhogy ugyanúgy néz ki mint ennek a csávónak: [link]


A jelölt helyeket, azaz a bordák látszatát hogyan, milyen edzéssel? Milyen étrenddel lehetne eltuntetni és izmot varázsolni a helyére, és mi a neve azon testtájnak ott a bordák körül, az a rész a hátizomhoz tartozik?



2021. júl. 20. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Izmokat "varázsolni" edzéssel, és megfelelő mennyiségű (plusz kalóriák) és minőségű étkezéssel lehet. És ne csak a bordák körülötti izmokat akard megerősíteni, mert felboríthatja a tested, izomzatod egyensúlyát. Mindent izmodat eddz meg megfelelően, jönni fog az eredmény. YouTube-on rengeteg ilyen egy éves átalakulás van fent hasonló alkatú srácokról, motivációnak érdemes lehet nézned párat.
2021. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy első is mondja, nincs olyan, hogy csak egy adott izomcsoportot növelsz. Teljes testes edzést kell csinálni, lebontva heti 4-5 edzésre. És persze sokat kell enni, főleg fehérjében gazdag ételeket, neten találsz étrendötleteket.
2021. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a netes étrendekkel azért vigyázz...
2021. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!