Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? 15/f

Hogyan tudnék hízni? 15/f

Figyelt kérdés
183cm vagyok, 57-58kg 15 éves fiú.Nagyon vézna vagyok, és nem tudok hízni, próbálok sokat enni de nem tudok, és van hogy ebédig meg se éhezek, naponta 2-3x étkezem max és nem sokat.szeretnék egy 10kgt hízni legalább, mert már 2-3 éve ugyanennyi vagyok.Nem tervezném túlzásba vinni a hízást, de olyan pálcika vagyok hogy mindjárt elfúj a szél, és most egy fél éve elkezdtem edzeni, fejlődök is, de nem ez nagyon megnehezíti a fejlődésem, ás úgy érzem ha elérném az átlagos testsúlyt a magasságomhoz képest, sokkal többet tudnék fejlődni.Elég válogatós vagyok sajnos, a gyümölcsöket soha sem szerettem, mert megutálta a szervezetem és egyszerűen nem megy le a torkomon.Ettől eltekintve, van valami étkezési tabletta, ami kitágítja a gyomrom étkezés előtt? valószínüleg azért nem tudok sokat enni mert nagyon pici a gyomrom.

#edzés #hízás #vézna #étkezési tabletta
2017. szept. 9. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az tágítja ki a gyomrod, ha elkezdsz többet enni, naponta 5-ször egyél keveset, ha megszokja a szervezeted a rendszeres evést,, akkor kívánod majd az ételt.

Ha a gyümölcsöt nem szereted, akkor legalább egyél sok zöldséget nyersen, és ihatsz gyümölcsleveket, vagy csinálj turmixot.

2017. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyümölcs sehogy se megy, de amit tudok megteszek, köszi.
2017. szept. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!