Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem egy tábla 85% étcsoki...

Megettem egy tábla 85% étcsokit reggel borzasztó szorongás és nyugtalanságot okozott mitől lehet ?segítség

Figyelt kérdés

Többször kellet zuhanyozni hogy kibírjam meg sírógórcsőt is kaptam ,ittam rá nyugtó teát te csak rosszabb lett mert most szédülök ,az előbb ettem rá krunplifözeléket 2 tányérral amit anya csinált hátha elöbb kimegy belőlem ,segítsetek mitől lennék jobban.


Amit tudni kell nem szoktam se kávézni se csokit sem eszek soha csak most reggel ettem meg egy táblát mert azt hittem jó kedvem lesz tőle



2021. aug. 21. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En pont szorongas miatt eszek csokit xd érdekes hogy neked ez miatt lett.. sose tapasztaltam meg ilyet..kavétol már lettem rosszul,felment a vérnyomásom meg majdnem kiesett a szivem, sok vizet ittam rá meg pihentem és kb fél nap alatt lettem jobban
2021. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szorongni sose,max rossz kedvem szokott lenni de miután átéltem ezt a mai napot rájöttem ,hogy a szimpla rossz kedv is jó kedv ehhez a borzalom hoz képest.
2021. aug. 21. 19:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Valakinek van tippje hogyan mulhatna el hamarabb?
2021. aug. 21. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem a csokitól van. Töltsd le a prana-t ez egy app, légzésgyakorlatokat csinálj
2021. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig sose voltam ilyen rosszul és nagyon régen nem ettem ennyi mennyiségű tömény étcsokit
2021. aug. 21. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az étcsoki tele van koffeinnel. Ha érzékeny vagy rá, akkor simán okoz szorongást. Sok vizet kell inni, és egyél kenyeret az is felszívja.
2021. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most keltem fel 19:48 As írásom után elaludtam ,jobban vagyok hála az égnek csak most kimerültnek érzem magam kicsit azért kellemetlen még.

Nem gondoltam hogy a csokitol ma a poklot élem át

2021. aug. 21. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érzem teljessen jól magam
2021. aug. 21. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Kutyákra méreg a csoki, főleg az étcsoki. Úgy tűnik, emberekre is lehet fura hatása.
2021. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem múlt el teljesen :(
2021. aug. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!