Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesen ha hetente kb...

Egészségesen ha hetente kb 1kg sajtot megeszek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm csinál fonott sajtot, aztán azt elég kellemesen lehet csemegézni, akár önmagában is.

-fehérje forrás szempontjából is elég jónak gondolom a sajtot, de talán sok lehet ez a mennyiség



2021. aug. 28. 18:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
gyakran eszem kenyeret, azt meg mivel enném? Sajt elég jó fehérjeforrás
2021. okt. 31. 21:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajrból nem elég semmilyen mennyiség. Én is el tudnék élni csak sajton (esetleg még egy kis hagyma hozzá...)
2021. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajt, lila hagyma, olívaolaj és friss kenyér. Nálam így szokott ez menni. Nem gondolom túl, a friss kenyeret az olajba tunkolom, a sajt meg a hagyma értelemszerűen szeletelve.
2021. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as, tudsz élni!! (12-es voltam)
2021. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, valami történelemmel kapcsolatos cikknél olvastam, hogy a rómaiakról azt mondták, hogy nem képesek megenni a kenyeret olívaolaj nélkül.


Oké, de 2000 év elteltével Én nyilván nem tudom, hogy hogyan ették. Viszont nálam így is működik. Ha jó minőségű az olaj és a kenyér is rendes kenyér (esetleg rozsos), akkor baromi jó ízű kombót kapsz. A sajtban benne van még a szükséges fehérje, a hagyma meg egy kis plusz egészséget ad.


Próbáltam az olajat befűszerezni, de szerintem csak elrontja a rendes olívaaromát.

2021. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!