Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék változtatni az...

Hogyan tudnék változtatni az étkezésemen?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy nagyon kevés dolgot eszek meg. Főzeléket még soha nem ettem. Szeretnék változtatni ezen de nem megy. Hogyha előttem van az étel tudom hogy megkéne ennem de nem megy. Lehet hogy csúnyán fog hangzani de hogyha előttem van egy tál főzelék rögtön hányingerem lesz és még nézni sem bírom.

2021. szept. 11. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért baj az? Én se eszek főzeléket meg sok más mindent se. Paradicsomot pl. talán ha kettőt megettem életemben. Brokkoli, kelbimbó, cukkini még a számban se volt soha és még sorolhatnám. Nincs ezzel semmi gond.
2021. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöldségféléből szeretnél többet enni? Ha igen, úgy nem muszáj azokat kizárólag főzelékként enni, lehet párolva, sütve, rántva, nyersen is. Vannak fent a neten receptek, keresgéljél köztük.
2021. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na és! Nem kell főzeléket enni.

Zöldséget lehet nyersen, főzve, sütve is enni.

2021. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne fözeléket egyél, ha ennyire írtózol töle, a zöldségféléket rendeteg más, sokkal ízesebb módon is el lehet készíteni, meg akár nyersen is sokféle módon ehetöek.
2021. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!