Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit kellene még? 16 éves...

Mennyit kellene még? 16 éves vagyok és 75,6 kgról kezdtem és most egy év mulva már 61,8 vok a magasságom 167,5 mennyit kellene még fogynom hogy jó legyen? :$

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mi az, hogy kellene? Ez a Te életed... állj a tükör elé fehérneműben és döntsd el, hogy az a csaj, akit tükörben látsz bejön-e neked... Ne mások kedvéért fogyj le, hanem a saját boldogságodért...
2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most jó mozogj és egyél egészségesen.
2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na:

kerekítettem 62kg és 168cm.

Testtömegindex: 22


Percentilis: 50-75 között


A gyermek normál testsúlyú.

A gyermek testsúlya ideális. Lehetőség szerint sportoljon, igyekezzen változatosan étkezni. Ne feledje, hogy a normál súlyú emberek csoportjába tartozók várható élettartama a leghosszabb, ezért igyekezzen megőrizni ideális testsúlyát, mellyel remélhetőleg számos keringési és mozgásszervi betegséget kerülhet el gyermeke felnőtt korában is.



Amúgy hogy fogytál ennyit? Mert én is szeretnék.

2010. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:$ hát lehet hogy hülyének tartotok amjd de ugy fogytam le hogy kevesebbet ettem kenyerek és ilyen kekszeket rágcsáltam vagy most az utóbbi időben kórházban voltam és ott mindig megszólt a doki hogy duci vagyok és nem birtam már... és igy egy hét alatt olyan 5 kilo lement azzal h két napig nem ettem semmit de szószerint semmit de azt hosszutávon esetleg ugy ajánlom hogy néhaegyél valami keményet hogy a nyelőcsöved ne szüküljön össze mert volt hogy a levest is alig birta lenyelni a sok koplalás után ismerősöm (milyen magas vagy milyen sullyal? ) mégegyszer köszi mindnekinek
2010. szept. 1. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu, Drága.. Az emberek testsúly-testmagasság aránya akkor egészséges, ha a magassagból 100-at elveszünk és kb a testsúllyal megegyező számot kapunk(cm, kg-ra értem),tehát neked most 168-100= 68.. és 62 kiló vagy tehát Bőven NEM vagy kövér..Szerintem maradj meg ezen a szinten és ne fogyj többet mert az már anorexia kb:) Mellesleg meg én is pasi vagyok és tudom,hogy a túl vékony csajok rosszabbak mint a túl kövérek. :)
2010. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen ezzel nem azt akartam mondani,hogy mostmeg túl sovány vagy.. csak azt,hogy ne fogyj többet, már jól állsz. :) (utolsó voltam)
2010. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!