Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azzal a problémával küzdök...

Azzal a problémával küzdök hogy egyszerűen nem tudok hízni (leírásban a többi) ??

Figyelt kérdés

Évek óta vékonynak mondanám magam de az utóbbi 2-3 évben elkezdett zavarni nagyon.

20 éves lány vagyok jelenleg 43 kg és 158 cm, tudom az adatok nem rosszak de engem mégis rettentően zavar.

Egészségügyi állapotom jónak mondható, kicsit vashiányos vagyok de az azért mert 4 éve nem eszem húst, amit megfelelően pótolok ezzel probléma nincs, voltam vérvételen, illetve tükrözéseken, mindenhol jó eredmény született.

Nyáron 49 kg voltam egészen addig még a suli el nem kezdődött ahol van hogy 8-20ig tanítás van szóval így az étkezés nehéz, főleg 5 étkezést pótolni.Vitaminokat szedek illetve Omega-3 is, más gyógyszert nem.

Bárkinek bármi ötlete van mindent szívesen veszek, edzés kilőve mert időm és energiám sincs hozzá és egyébként az alakom tetszene ha lenne rajtam +10kg de nem izmot szeretnék épiteni.


2021. okt. 18. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy
2021. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!