Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom ha ilyeneket eszek?

Lehet bajom ha ilyeneket eszek?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok es nem kivanom az etelt. Nem akarok fogyni, mert igy is sovany vagyok. (172cm 55kg), mar hetek ota csak csokit peksutit es mekis kajat eszek. Ezektol nem undorodok. Ha rendes kajat veszek a szamba hanyhatnekom van. Ma is 1 tabla csokit, 6 szaloncukrot, 2 fankot , 9dbos mcnugettset sultkrumplival es egy banant ettem.
2021. nov. 29. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen 2 évig tartott. Csak csipszet és csokit ertem,kávét és sütiket.


Narancsbőrös lettem a zsír miatt és 52 ről lefogytam 45 re. Gyenge lettem nagyon ! Egészségemen még nem vettem észre hogy rosszabbul lennék de hosszú távon szerintem ez nem egészséges

2021. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyebkent ezt akar okozhatja inzulinrezisztancia vagy cukorbetegseg, ahogy igy leirtad szinte csak edesseget ettel (meki is tele van cukorral), nem artana egy verkepet nezetni.
2021. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az is lehet cukorbetegség jele, hogy sok folyadékot kívánok? Ittam 1 pohárral és 10 perc múlva szomjan akarok halni.

Ma viszont tudtam csevapcsicsát és levest is enni xd

2021. dec. 1. 00:49
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút lehet! Apukám 4-5 liter vizet ivott meg egy nap, annyira szomjas volt folyamatosan.
2021. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ez nem hangzik jól :(

Úgyis akarok vért vetetni!

2021. dec. 1. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!