Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek kellene híznom?

Szerintetek kellene híznom?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, 180 centiméter magas és kb. 70 kg.

Kevés ez a súly vagy normális?



2022. jan. 21. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Hízzál
Ne hízzál
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mindig a csontozattól is függ. Kérdezd meg a háziorvosodat.
2022. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már rég voltam nála, mert keveset vagyok szerencsére beteg, de pár éve is ennyi kiló voltam, aztán mondta, hogy szerinte sovány vagyok.

Nyúlánk alkatom van.

2022. jan. 21. 16:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki a hízásra szavaz az nyugodtan megírhatja, hogy hány kilósra kellene felhíznom.
2022. jan. 21. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell híznod teljesen jó ez a súly apukám is ennyi és nem sovány
2022. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hízzál nyugodtan, de nem kell, így is jó.
2022. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normálisnak teljesen normális, sőt, vannak sokan, akik húszas éveikben a 60 kilót is alig érik el 180-hoz, pedig azt se tudják, hogy tömjék és gyúrják magukat. Engem speciel zavart a véznaságom, szóval addig kínlódtam, míg sikerült felmennem 30+ éves koromra 60-ról 85-90-re, hogy ne nézzek már ki úgy, mint egy iskolás gyerek, és sokkal jobban érzem így magam. De aki jól érzi magát 70-nel, annak az is tökéletes, a kóros soványság az jóval lejjebb van. Nem kell túlzásba esni, de szerintem egy 75-78 kiló azért rád férne, kb. észre se lehetne még venni, aztán meglátod...
2022. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogsz majd magadtól is, hidd el
2022. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem törvényszerű. Ha valaki állandóan keveset eszik, akkor nem, kivéve, ha valamilyen betegsége van. Bár a korral lassul az anyagcsere, tehát 5-10 kilóval lehet, hogy több lesz az ember 40-50 évesen. De sok embert ismerek, aki ennyi idős és nem túlsúlyos.

Igazából csak kíváncsi voltam, hogy ki mit gondol a vékonyabb testalkatról. Volt egy másik kérdésem is erről, ott olyanokat írtak, hogy legyek 90 kiló vagy 100 és nem azt javasolták, hogy izomban, hanem egyek többet csak úgy. Érdekes vélemények. Szerintem valahol a kettő között van egészség.

2022. febr. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!