Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá a testem...

Hogyan vegyem rá a testem hogy raktározzon? Próbálom hizlalni, de minden nap ugyanannyit mutat a mérleg. 191 magas/71,8 kg. Cukrosat nem nagyon eszek. Nagyon egészségesnek érzem magam. De túl sovány. Egyfolytában eszek. Mindent eléget a testem.

Figyelt kérdés

Tegnapi kajám:

15 dkg műzli

Csirkés kebab pitában

2 banán

20 deka sajt(20% zsír)

5-10 deka füstölt szalonna

Negyed kg joghurt(10% zsír)

Kb napi 5 óra közepes/enyhe fizikai munkát végzek.



2022. febr. 11. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
9-es: nem tudom, milyen HASZNOS kommentek törlödtek, szerintem csak azok, amik nem a kérdésre adtak választ, hanem csak belekötöttek a kérdezöbe!
2022. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

"Nem trollkodni irtam ide a kérdést. Nem volt ilyen kategória, hogy hízás."


Összeszámoltam, mindenhol felső értékekkel számolva az általad megadott étkezés kalóriatratalma kb 2400 kalória. Ez szintentartáshoz is kevés egy ilyen magas férfinek, ilyen aktivitás mellett, nem a hízáshoz.

2022. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg az útmutatásokat! Ma reggelre sikerült elérnem hogy 1 kilóval többet mutat a mérleg. Elég fárasztó akkor is enni, ha az ember nem éhes, de látom, hogy csak így sikerül. A több szénhidrát az ami segített, mégha nem is túl egészséges. De azért annál mégis jobb mintha "elfogyna" a testem.
2022. febr. 12. 12:06
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért az ilyen füstölt szalonnát hanyagold inkább
2022. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szalonna kevés volt, a kenyeret meg nem is látom. Te egyáltalán nem teszel meg mindent a hízásért.
2022. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!