Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Mivel most nincs sulim, ezért lenne időm egészséges ételeket készíteni, de van, hogy túl keveset eszem, máskor meg zabálok, szóval nem tudom hol a határ, és mi a megfelelő kalóriamennyiség, 1200 vagy 1500kcal? Illetve sportolásból elég ha napi 30 percet tornázok vagy futok,és 6-7 km-t sétálok?

17l, 170 cm, 52 kg, max 3-4 kg-t szeretnék fogyni,annál többet semmiképp se, és inkább az lenne a fontos számomra hogy látható legyen az eredmény, és ne csak a mérlegen lássam nem csontváz szeretnék lenni, hanem, hogy a zsírréteg helyére izom kerüljön.



2020. márc. 14. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés, azzal 10-12 kgot tudsz hízni és normális testtömeged lesz
2020. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Neked inkàbb izmot kéne felszedni, mert csont sovàny vagy.
2020. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen azt szeretnék, de meglepő, nem vagyok csontos, hanem inkább húsosabb, csak vékony alkattal, ezt most nem tudom elmagyarázni máshogy, és mielőtt még bárki azt hinné, nem látom magam kövérnek, még ilyenek, csak jön a nyár és formába szeretnék jönni, és jobban odafigyelni magamra
2020. márc. 14. 16:32
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Skinny fat vagy. De akkor sem diétázni kell, hanem rendesen enni és edzeni. Ajánlom neked a youtubeon Gazdag Tündi vlogjait.
2020. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy dekát se kell fogynod. Fordulj orvoshoz. Formásodni mozgással, egészségesen étkezni oké. De fogyni semmiképp.
2020. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Vékony alkat, aki fogyni akar! Zsírréteged nincs! Ennyi súlyba az nem fér bele! Irány a pszichológus, kislány, amíg még a saját lábadon tudsz elmenni, mert néhány hét múlva már hordágyon fognak, aztán vagy sikerül kikúrálniuk, vagy többet már nem mész haza!
2020. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
deritsd ki az iskolapszichologus e-mail cimet es vele beszeld meg!
2020. márc. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor nagyon félreértettük egymást, igaz, hogy a kérdésben fogyásról beszéltem, de valóban ahogy valaki írta jobb alakot szeretnék csak, szóval kicsit nőisebbet,vékonyabb derekat, formásabb feneket. Nyugodjon meg mindenki, eszek én rendesen, sőt néha meg is lepődnétek mennyit😂
2020. márc. 15. 08:53
 9/16 anonim ***** válasza:

Kép? Fej nélkül és felöltözve!

“ nem vagyok csontos, hanem inkább húsosabb, csak vékony alkattal” ez csak akkor lehetséges a te adataiddal, ha eddig semmit nem sportoltál és a csontrendszered nem fejlődött rendesen ill. a koplalás miatt a szervezeted az izmot bontja és zsírt raktároz

2020. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem koplaltam sosem, képet nem szeretnék küldeni.
2020. márc. 15. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!