Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van ez? Annyira bosszant!

Miert van ez? Annyira bosszant!

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, mostanaban 58-60 kg. Igy valtakozik naponta a sulyom.

De a legrosszabb, hogy az utobbi par honapban a merleg szerint 5 kilot hiztam, de a meroszalag szerint nem, sot pl a derekam kisebb lett. Nem ertem, mert igaz megeszek 1 nap 1700-2000 kcal-t, de egeszseges etelekbol, edesseget, feher pekarut, cukros uditoket egyaltalan nem, sot a kavet is 0,1%-os tejjel, cukor nelkul iszom. Mozgok is, igaz nem sportolok,de lepcsozok, setalok, itthoni tornagyakorlatokat vegzek. ES..Rengeteget idegeskedek. Kozrejatszhat benne esetleg?Vagy valami betegsegem lehet? Az anyagcserem jo.18 eves multam.

Az ekezetekert bocsi.:s



2014. jan. 22. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az otthoni gyakorlatokkal valószínűleg izmot is építettél, ugyanis ez a karcsúsodás mellett súlyváltozatlanság vagy növekedés oka.
2014. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Karcsúbb lett a derekad.Mi a probléma?Ha súlyod zavar,dobd ki a mérleget!
2014. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a kilókkal! Ha jól érzed magad, jól állnak a ruháid és a cm szerint is keskenyebb a derekad, akkor örülj!
2014. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Próbálok nem értékítéletet hozni (de az egyszerűség kedvéért látszólag ez lesz)


- a súlyod-tömeged változik, mert eszel és iszol és csak órákkal később szabadulsz meg a maradéktól.


- rossz a felfogásod, ha az a 'legrosszabb', hogy 5 kilót 'híztál' de ez nem is látszik rajtad.. ebből nem kellene gondot csinálnod.

- hogy mennyi kalóriát eszel, szinte lényegtelen

- hogy mik az egészséges ételek, az egy hit. mivel a betegségipar, hivatalos dietetika nagyon sok amúgy káros vagy legalábbis nem jó ételről elhiteti hogy egészséges, ez már semmit nem jelent.

- a zsírszegény tej például tipikusan a legrosszabb ételek közé tartozi, te pedig 'egészségesen' eszel. hát biztos hogy nem.. sem a zsírszegény táplálkozás, sem a tejfogyasztás nem egészséges. Mint írtam, ennek ellenkezőjét terjesztik, de ez már betegségipari lobbi.



Ma egy embert.. akár egy 18 éves (nőt?) túl sok rossz hatás ér. Tornázol, edzel de nem taichizol, nem qigongozol vagy jógázol, ugye? Idegeskedsz.. pedig nem szabadna. Nem tanulod meg mi a fontos és mire kell figyelni, mert direkt elvonják ezekről a figyelmedet (tehát nem te tehetsz róla).


Biztos lenne min változtatni, csak ennyit szeretnék sugallni igazából.

2014. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok. Kilóra nem lettem kevesebb centibe ment le azért de nem sok bár csak 3 hete csinálom ezt.
2014. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Én is kiakadtam, hogy csak 3 kilót fogytam, de aztan lattam, hogy centikben meg lement 7-8 centi is. Az sokkal fontosabb!
2014. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, ahogy az utolsó két válaszoló. :) összesen kb 3 kilót fogytam, sőt, az is folyton ingadozik, hol többet, hol kevesebbet mutat a mérleg, de viszont centikben már igazán jól mérhető a különbség. :)
2014. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Sajnos egyenlőre még utálom a testem, de hátha változik! :)
2014. jan. 25. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Fel sem fogod milyen szörnyű, hogy 18 évesen utálod a tested.


A dolgok pedig maguktól nem szoktak javulni, mert ami mindig jelen van az a rontó hatás, az ártó szándék, a negatív hatások jönnek mindenhonnan.


Csak úgy magától nem fogod elfogadni, megszeretni magad, ehhez tanulni és gondolkodni kell. Szerintem.

2014. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!