Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 éves vagyok és fogyni...

19 éves vagyok és fogyni szeretnék, hogyan érdemes?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsi korom óta túlsúlyos voltam, volt pár év amikor sikerült leadnom 20kg-t de most vissza jött.. állandóan próválok diétázni, de pl 5 nap után a falásroham bűnébe esek, ahogy haza érek a koliból pénteken. Ez bennem egy elég erős vágy.. mit tanácsoltok hogyan lenne érdemes lenne nekem fogynom? 19 éves fiú

175cm magas vagyok és 106 kg vagyok



2022. márc. 6. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Inzulin rezisztencia?

Kivizsgálással kezd ha már lefogytál és vissza jött. Itt más probléma van

2022. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy próbálsz diétázni? Milyen diétákkal? Ilyen 90 napos diétákkal, meg ilyenek? Azok butaságok. Ha olyanokkal próbáltál eddig, akkor nem csoda, hogy falásroham jön rád. Kalóriát érdemes számolni. Én majdnem 45 kilót fogytam kalóriaszámlálással. Ha normális kajákat eszel, és nem éhezteted magad, akkor a falásrohamra kevesebb az esély.
2022. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kaloria bazisban beirtam h azlagos aktivitas es heti 1kg fogyasra allitottam de lehet h ez kezdesnek sok
2022. márc. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!