Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Inzulinrezisztencia és IGT-vel...

Inzulinrezisztencia és IGT-vel hogyan érhető el fogyás?

Figyelt kérdés
Januárban derült ki, hogy IGT-m és IR-em van. Azóta tartom az ajánlott, 160g-os diétát. Februárban kezdtem el a mozgást mellé. Adimet 500mg-ot szedek 2x1-et. Szeretnék fogyni, de egyszerűen nem megy. A 3 hónap alatt 3-4 kg ment le, de ez is ingadozik. Már teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi az amit rosszul csinálok. Azokat fogyasztom amiket az endokrinologus javasolt (teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér, bulgur, barna rizs, zöldségek, túró, csirkemell). Akik ezzel a problémával küzdenek, Nektek mi vált be, hogyan sikerült a fogyás?
2022. márc. 30. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A szénhidrát mellé számold a kalóriát is. Lehet azzal csúszol el. A kalóriabázis vagy a yazzio alkalmazásokba be tudod írni, hogy adott nap mit és mennyit ettél, ezzel megkapod a kalóriaértéket is, amit megettél. Valamint nem írtad, hogy sportolsz-e valamit. Az is fontos lenne a fogyáshoz. Ha ezek mind megvannak és ennek ellenére sem sikerül fogynod, akkor az endokrinológussal meg tudod beszélni, hogy tudtok-e csökkenteni a szénhidrát mennyiségen.
2022. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy a mozgás megvan.
2022. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

3 hónap múlva kell mennem kontrollra az endokrinologushoz, mondta, hogy addigra jó lenne leadni pár kg-ot és ezért aggaszt a dolog.

2022. márc. 30. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány kg, cm vagy, nemed? Mit ettél tegnap?
2022. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

168cm,79,5-80 kg között mozog a súlyom és nő vagyok. Természetesen én magam is tisztában vagyok vele, hogy fogynom kellene, csak sajnos nem megy.

Reggelim: TK kenyér, túró, kígyóuborka

Tízórai: 100g zsírszegény túró, 3db gullon fibre keksz

Ebéd: zöldséges bulgur, csirkemell. Természetesen kimérve

Uzsonna:fél alma, 3db natúr korpovit keksz

Vacsora: ugyanaz mint a reggeli.

2022. márc. 31. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!