Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Inzulin rezisztenciával hogyan tudnék tovább fogyni?

166 cm vagyok és jelenleg 69 kiló. Tudom még elég túlsúlyos vagyok de 81 kilóról indultam. Elhagytam a feher lisztes dolgokat és nem eszek cukrosat, mozgok is.(itthoni torna) Egy hónapja nem tudok tovább fogyni. Mit tegyek? Tudnátok tanácsot adni?

21/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: inzulinrezisztencia, inzulin, fogyás

tegnapelőtt 09:00  Privát üzenet  

A válaszok
Online (járványhelyzet miatt) érdemes lehet dietetikust felkeresni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont tegnapelőtt 09:28 Privát üzenet

Egyél kevesebb ch-t és kardiózz többet, ez általában segít.

Mennyi kalóriát és ch-t eszel átlag egy nap?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont tegnapelőtt 09:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Norbi termékeitől tényleg lelehet fogyni?
Miért van az, hogy ezen az oldalon a normál súlyú ( pl 165cm 55-60kg) fogyni akaró lányokat mindenki bíztatja hogy igen ez az egészséges fogyjon csak. De a 170 cm 90kg-s lánynak...
PLEASE HELP! Hízékony alkat vagyok. Mindig ha elkezdek fogyni, akkor testhezálló ruhákat szeretek hordani. Viszont ilyenkor 2 tanárnőm irigyen méreget és szekál. Mit tegyek?
Tényleg van igény, hogy különböző "profin képzett" szakemberek irreális áron, neten étrendet írjanak a fogyni vagy egyéb problémával közdőknek?
Normális, hogy szeretek kövér lenni, és nem akarok fogyni, holott kéne?
Fogyni akarok, de nem tudom meggyőzni magam arról, hogy tegyek is valamit. Valami tipp? (16l)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!