Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most komolyan azért nem eszik...

Most komolyan azért nem eszik sok ember normálisan, hogy kockahasa legyen? 😀

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ezt picit kifejthetnéd. Számodra mi a normális? Nem kötelező elhízni. Van elég ilyen ismerősöm aki a krumplipüré után még lenyom 3 XXL sportszeletet, az lenne a normális?
2022. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kockahas normális? 😀 Én is edzek, de eszek alkalmanként pizzát, gyrost, baklavát stb...
2022. márc. 31. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Normális. Ha sokkal több kalóriát viszel be mint amennyit igényelsz akkor fogsz zsírosodni. Én is eszek csokit, gyorskaját de kockás a hasam. Nagyrészt viszont normális ételekkel fedezem a bevitelem.

Ha valaki azt hiszi csak csirkerizst szabad enni salátával mert eltűnik a kockahasa az a nem normális.

2022. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát a férjem egyáltalán nem figyel a kajára (már), minden hétvégén pizzázunk (magamnak számolom a kalóriát), és kocka hasa van. Rengeteget mozog, mert fizikai munkát végez, nem edz mellé külön. Igaz nem olyan nagy, mint amikor kondiba járt, de így is jól néz ki.
2022. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 qkker1 ***** válasza:
90%

Nekem is kockahasam van, csak van rajta 15-20 cm szalonna.

/loptam Dombitól, vagy Aranyositól/

2022. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Én sokat eszek. A hasizom miatt meg felüléseket csinálok :)
2022. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért eszik sok ember normálisan, hogy kockahasa legyen…
2022. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Én normálisan eszem. Éppenhogy azt tartom "normális" étkezésnek, ha az adott illető sovány húsokat, és zöldségeket vesz magához, nem pedig táplálkozástani szempontból értéktelen szénhidrátbombákat és gyors"ételeket". Bennem van a hiba...!?
2022. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Vannak olyanok igen. Én nagyon sokat eszek, főleg este amikor állítólag már nem kéne. Álltalában pörköltet, rántotthúst, sok kenyeret, stb. ilyesmi hízlaló kajákat. Egész nap meg sok édességet, sok cukros üdítőt is iszok + sok kávét cukorral. Viszont sportolok, minden héten kétszer eljárok edzésre.

Vizet inni is utálok, csak a cukros üdítő meg a kávé jöhet szóba. Mégis mindenki aki lát megdicsér mert olyan szép lapos, izmos hasam van. Remélem nem leszek hurkás hasu soha.

2022. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Meg naponta megeszek legalább fél tábla csokit + 2 tejszeletet mégis patika hasam van. Én sem értem. De örülök neki.
2022. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!