Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » "vissza ehetem" e az elégetett...

"vissza ehetem" e az elégetett kalóriakat?

Figyelt kérdés
Éppen diéta közben vagyok és jelenleg 2100 kcal a napi keretem... De viszont napi 1000 kalóriat kb elégetek, ezt a plusz 1000 kalóriat hozzá adhatom 1-1 napon,nem befolyásolja a deficitet? Testépítésben jártas embereket kérdeznek

2022. máj. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit lemozogsz, azt meg is eheted utána, attól a kalóriakereten belül maradsz - a kalóriát úgy kel számolni, hogy az ÖSSZES bevitt meg az ÖSSZES elhasznált kcalt számolod
2022. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyne befolyásolná a defficitet, ha nincs, mert leeszed!

Eleve ott kezdődik, hogy adj adatokat, nem, kor, magasság, súly, edzés, mi a cél?

Izmot építeni fogyásban nem lehet, ahhoz minimum a súlytartás szükséges. Miből áll a napi 1000 kalória égetés? Bármilyen kalkulátor eleve számol a napi lépésszámmal (ha van okosórád), az edzést kalkuláló alkalmazást, meg nyugodtan oszd el 2-vel.

2022. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben ki van számolva hogy miből mennyi kell,makro tápanyagok stb stb... Tisztában vagyok mindennel,csak megfogalmazódott bennem ez a kérdés hogy 1-1 ilyen nap mennyire lehet hatással a több havi munkára, ami jelen esetben ahogyan írtam szálkásítás
2022. máj. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!