Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le?

~Brigi~:$ kérdése:

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Már karantén óta folyamatosan csak hízok és konkrétan azt érzem, hogy nem tudok sehogyse leadni még egy kilót se. Már körülbelül 20 kilót híztam, és ez engem brutálisan zavar. Nagyon leszeretném idén adni, tudtok valami hatásos és tartós módszert erre? (Drága diétákkal, étrendekkel ne gyertek kérlek, én csak egy csóró egyetemista vagyok.) köszi mindent!

2022. máj. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyél kevesebbet, mozogj többrt.

Kalóriadeficit és akaraterö.

2022. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írja, többet kell mozogni és kevesebbet enni. Könnyű elírni, de sajnos nagyon nehéz megcsinálni.
2022. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága divatdiétákkaé csak az ostobák fognak jönni maximum. Semmi szükség rájuk. Amire szükség van, az a kalóriadeficit. Máshogy nem is lehet fogyni.

[link]

2022. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Futással elérnék valamit?
2022. máj. 30. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted szerintem. A kalóriadeficittel érhetsz el bármit is fogyás terén, az pedig az étrended matematikáján múlik. Természetesen a futás egy remek mozgásforma, ráadásul a kalóriadeficit megtartásában is tök jól segít, de a konkrét számoknak kell stimmelniük. Minden csak a számok tükrében értelmezhető.
2022. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tempósabb sétával van a pulzusod a legjobb zsírégető tartományban, valamint a térded sem megy rottyra a plusz kilóktól való futás miatt. Én is most fogyozóm, lement közel 20 kiló. :)
2022. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég a séta 3 km naponta enni meg ehetsz nyugotan csak ne zsiros,meg feldolgozot kajákat.Meg vízet kel inni azt rendben is vagy.
2022. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!