Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kollagént aki iszik por...

Kollagént aki iszik por formàban mennyi idö utàn érezte a hatàsàt? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Màr màsfél hònapja iszom az elöirt mennyiséget, mostanàban ki is mérem mert gondoltam keveset rakok...és nem vàltozott semmi.
2022. jún. 8. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48 napja - semmi.
2022. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te melyik fajtàt iszod? Privàtban is jò lenne tudni.
2022. jún. 8. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Jelenleg egyetlen tanulmány, kutatás, vagy biokémiai vizsgálat sem bizonyítja a szájon át bejuttatott (étellel, táplálék kiegészítővel) kollagén hatásosságát az izületrendszerre, vagy akár a hajzatra, bőrre. De ha a Nők Lapja szerint a kollagén a trendi, akkor gondolom muszáj költeni rá a pénzt, igaz?
2022. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a nök lapja szerint. Àrtani nem àrtnaz biztos, de én spec több hatàst vàrtam. Meg sokan köztük én is úgy vannak vele, kocsonya, körömpörkölt rosszul vagyok az ilyen kajàtòl de így megiszom 2dl vízzel.
2022. jún. 8. 17:23
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét után jelentősen csökkent a térdfájásom, 1 hónap után el is múlt. Időjárásra ugyanúgy érzékeny de nem hasogató nyilallásokkal közli, hogy esni fog, hanem csak enyhén érzem. Az ízületeimnek is jobb, kevésbé érzem a hátam, combtövet, bokát a 3 órás edzéseim után. Ezt többször megfigyeltem, mert volt,hogy kihagytam hónapokat és visszatért a fájdalom. Ellenben külsőre (haj, bőr, ilyenek) gyakorolt hatást nem vettem észre.
2022. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Melyik gyártó kollagénjét eszed/iszod?

2022. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
6. Használtam Gal hal-és marhakollagént, Pure goldot és krémmánián nyertem egy doboz Hairboom beauty drink nevűt, igaz az elvileg szépségkollagén. Mindegyiktől nagyjából ugyanazt tapasztaltam, a Pure gold az, amit mindig veszek. A Gal márkájút sajnos nem tudtam sokáig fogyasztani, mert a szagától hányingerem volt. A Hairboom meg eszméletlenül drága, 3x annyiba kerül mint a Pure gold és nem ad semmi többet.
2022. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7

Köszönöm szépen!

2022. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És még egy kérdés: a sertéskollagén nem olyan jó, mint a marhakollagén?


És még egy: mennyi ideig elég egy 300 gr-os kiszerelés? Nagyjából mennyit kell elkeverni vízben naponta? Hogy méred ki?

2022. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
9. Sertést nem próbáltam. A halat és a marhát a rehab alatt ajánlották baleset után, én magamtól nem is tudtam, hogy milyen fajták vannak. Lehet, hogy a sertésről csak megfeledkeztek. A Galból egy evőkanálnyit kevertem be mindig zabkásába, a Pure goldban van kiskanál és egy olyan mérőkanálnyit 2 deci vízben. Kb. 1 hónapig elég a doboz (300 g).
2022. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!